Pieniądze dla dzieci rekwirują komornicy – oto Polska

Pieniądze dla dzieci rekwirują komornicy – oto Polska

 

mały wstępniaczek : n.p w Niemczech komornik niema prawa zająć : RENTY , ZASIŁKU CHOROBOWEGO , PIENIĘDZY Z ODSZKODOWANIA , ALIMENTÓW , ZASIŁKÓW SOCJALNYCH , ZASIŁKÓW OPIEKUŃCZYCH I ZASIŁKÓW RODZINNYCH !!!

JEDNYM SŁOWEM ŻADNYCH PIENIĘDZY KTÓRE NIE SĄ DOCHODEM Z PRACY !!!

POLSKA TO NADAL DZIKI KRAJ BEZPRAWIA

Komornik zabrał matce 6 dzieci pieniądze z 500+

Matka szóstki dzieci została pozbawiona przez komornika środków z Programu Rodzina 500+.Pieniądze poszły na spłatę zadłużonego spadku – informuje „Dziennik Bałtycki”.

Środki z programu "Rodzina 500 plus" są oznaczane specjalnym tytułem /Piotr Kamionka /Reporter
Środki z programu „Rodzina 500 plus” są oznaczane specjalnym tytułem

Matka szóstki dzieci Sylwia Dawidowska spod Pucka przyszła odebrać należne jej z Programu Rodzina 500+ pieniądze – 3 tysiące zł. Gdy kobieta stanęła przy pocztowym okienku w Pucku, okazało się, że konto zostało wyczyszczone – czytamy.

Jak pisze „Dziennik Bałtycki”, „wstrząśnięta mama w obecności swoich pociech z nerwów osunęła się na podłogę”.

Przypomnijmy, że rząd PiS zapowiadał, iż pieniądze z Programu Rodzina 500+ są zagwarantowane, a komornik nie będzie miał prawa ich zająć. Dlaczego zatem tym razem stało się inaczej?

„Pani Dawidowska w październiku ubiegłego roku otrzymała od nas zawiadomienie o egzekucji komorniczej na swoim rachunku bankowym. Już wtedy powinna wystosować do nas pismo o tym, że wpływają tam świadczenia rodzinne” – twierdzi pracownik kancelarii komorniczej ze Szczecinka.

Środki z programu „Rodzina 500 plus” wpływające na konto rodziców lub opiekunów są oznaczane specjalnym tytułem – kontrują w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Więcej w „Dzienniku Bałtyckim”.

P.S A ŻE TEMAT 500 + ZOSTAŁ WYWOŁANY, DZIŚ WIECZOREM ARTYKUŁ O TYM JAK WPROWADZONO W POLSCE TAKI ZASIŁEK PO 26 LATACH TWIERDZENIA ŻE TO JEST NIEMOŻLIWE !!! BARDZO SIĘ ZDZIWICIE I ZAPEWNE ZDENERWUJECIE .. BO JAK ZOSTANIE WYJAŚNIONE TAKI ALBO I WIĘKSZY COMIESIĘCZNY ZASIŁEK MÓGŁ BYĆ WPROWADZONY JUŻ W ROKU 1990 !!! …… ILE RODZIN DZIĘKI TEMU BY SIĘ NIE ROZPADŁO , ILE DZIECI NIE ZOSTAŁO BY ODEBRANYCH RODZICOM , ILE SAMOBÓJSTW I DZIECIOBÓJSTW BY NIE DOSZŁO DO SKUTKU ??? 

A WSZYSTKO TO JAK DZIŚ WIDZICIE BYŁO ŁATWE I SZYBKIE DO WPROWADZENIA ZWAŻYWSZY ŻE POLSKA W LATACH 90 UBIEGŁEGO WIEKU BYŁA BARDZIEJ ZASOBNA W ŚRODKI FINANSOWE NIŻ DZIŚ …. BYŁ JESZCZE PRAWIE CAŁY SEKTOR PRZEMYSŁOWY I BANKOWY W POLSKICH RĘKACH !! A DZIŚ ??? DŁUGI BRAK MAJĄTKU NARODOWEGO …

A JEDNAM 500 + UDAŁO SIĘ WPROWADZIĆ W TEMPIE BŁYSKAWICZNYM …

MYŚLICIE ŻE TO ZOSTAŁO WPROWADZONE Z TROSKI O POLAKÓW ???

NO TO DOSTANIECIE SZOKU !! 

OBŁUDA I CYNIZM ZOSTANĄ DZIŚ O 20 .00 OBNAŻONE !! W D…. MAM PARASOL OCHRONNY DLA PISdy …. KONIEC Z KOLESIAMI Z MAGDALENKI!!!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s