W.W. Żyrynowski: Gdy słyszę, jak Ukraińcy pomstują na Putina i chcą przewrotu pałacowego, to śmieszy mnie to

W.W. Żyrynowski: Gdy słyszę, jak Ukraińcy pomstują na Putina i chcą przewrotu pałacowego, to śmieszy mnie to

Nie daj wam Bóg zamachu stanu. Myślicie, że do władzy przyjdzie jakaś gnida, na podobieństwo Chodorkowskiego lub Nawalnego? Gówno! Z wnętrza systemu wyłoni się rozwścieczony wojskowy i zacznie przywracać porządek żelazną ręką – przy pełnym poparciu ludności.

Obiektywnie Rosja znajduje się w stanie wojny hybrydowej niemal z całym światem zachodnim. I uratować ją może nie tylko bizantyjski spryt w połączeniu z geopolitycznym judo, ale i szybkie pompowanie mięśni i bezzwłoczne gromienie wszystkich przestępców.

Jako pierwsi pod nóż pójdą liberałowie wraz z „Echo Moskwy” i ich sympatykami. W tym celu zostanie odtworzony dobrze sprawdzony system państwowych obozów pracy. W ślad za prowokatorami udadzą się tam bezczelni gastarbeiterzy ze wszystkich byłych republik Związku Radzieckiego.  Najwięcej wśród nich będzie dumnych Ukrów, którzy sami siebie zwą „zarobitczykami”… Przyjechali do pracy? Będą mieli taką możliwość.

Wszyscy oligarchowie automatycznie zmienią się w dyrektorów na pensji. Niezadowoleni – jeśli nie zdążą zwiać – będą zsyłani do obozów. Tam też znajdą się dla nich kierownicze stanowiska.

Ukraina zostanie ogłoszona zagrożeniem dla narodowych interesów Rosji i w kilka godzin zajęta przez wojska okupacyjne. Po czym nastąpi wielkie oczyszczanie społeczeństwa od majdanowców.
FSB posiada już swe bazy na wszystkich sieciach społecznościowych i każdy, kto zalajkuje pewne wypowiedzi [w oryginale: пост про жаренных колорадов, który nie wiem, jak przetłumaczyć – admin] wyruszy na Syberię rąbać lasy, budować nowe miasta i asfaltować drogi między nimi.

[Dopisek: poprawne tłumaczenie to „każdy, kto zalajkuje posting o pieczonych karaluchach”. „Karaluch” w slangu bandersynów oznacza Rosjanina – admin]

Turcy otrzymują trzydniowe ultimatum: wynieść się z Syrii CAŁKOWICIE!

W przeciwnym razie zostają zniszczone wszystkie ich wojska, włącznie z materiałem ludzkim i urządzeniami technicznymi, na terenie Syrii. Turcję pokryje się kopułą i ogłosi strefą z zakazem lotów. Jeśli Erdogan zacznie manewrować swoimi kutrami i łodziami podwodnymi, to na Czarnym Morzu wybucha taktyczny łądunek jądrowy, wskutek czego olbrzymie tsunami przenosi całą turecką flotę prosto do prezydenckiego pałacu. Znajdujący się na terenie Federacji Rosyjskiej Turcy z pieśnią na ustach jadą do obozów.

USA uśmierza się w ten sam sposób, umieszczając rakiety na Kubie, w Korei Północnej i w Wenezueli.

Wiele nie trzeba. Zdradzę sekret: na całą Amerykę wystarczy 8 głowic, po jednej na każdą dużą elektrownię. W wyniku czego kontynent deelektryfikuje się i tamtejsze elity mogą zapomnieć o planach światowej dominacji na najbliższe 100 lat.

Jakoś tak to będzie.

I dlatego cały świat powinien modlić się za Putina, bo tylko on może bezpiecznie rozwikłać cały pieprzony splot problemów, zrodzony przez bandę zwyrodnialców, których błędnie nazywają finansowymi elitami.

http://nashaplaneta.su
Nad. Głos Prawdy

Trudno powiedzieć, czy są to tylko pobożne życzenia (bardzo gajowemu miłe), czy też Żyrynowski coś wie. A on wie często różne rzeczy…
Jest też inna możliwość, ale niech rozpracują ją niezawodni czytelnicy. 

Admin

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s