Terrorysta mógł pojechać do Monako 15 – 20 km z Nicei…

Terrorysta mógł pojechać do Monako 15 – 20 km z Nicei, gdzie mógł znaleźć pełno „znudzonych” elit finansowych do zabicia lub przejechania –wybrał jednak znowu„ Tłum gapiów”

Illuminackie zamachy w Nicei w rocznicę wybuchu masońskiej Wielkiej Rewolucji Francuskiej
Zamachy w Nicei w dniu francuskiego święta narodowego 14 lipca – illuminacka rocznica zburzenia Bastylii, czyli oficjalny początek wielkiego umysłowego gwałtu na umyśle zbiorowym Europy.

Myślący Polacy nie wierzą już oficjalnym wersjom medialnym. Zamachowa narracja apokaliptycznie się rozjeżdża, następuje wyraźne rozdzielanie się naszej rzeczywistości: co innego gada zakłamane radio i telewizja, co innego możemy przeczytać na odważnych portalach alternatywnych oraz obejrzeć na wolnych i przebudzonych kanałach YouTube.

Paryż w piątek 13 listopada,
Bruksela,
Londyn 7/7,
Nowy York 9/11,
Boston Maraton,
Orlando

– zawsze giną przypadkowe ofiary, zawsze trzeba wstrząsnąć tłumem.

Na pewno ludzie bardziej byliby wstrząśnięci, jeśliby był jakiś wybuch w synagodze i zginęło ze stu Żydów Rabinów, albo ze 299 z Komitetu 300., albo kwatera NATO lub KE w Brukseli, albo „CITY of London”

Operacje fałszywej flagi w historii
Opublikowano: 22.04.2015 | Kategorie: Historia, Polityka, Publicystyka

„Fałszerzy historii należy karać tak samo jak fałszerzy pieniądza” – Cervantes.

http://wolnemedia.net/operacje-falszywej-flagi-w-historii
(***)
Rok 1933 – Franz Helder ujawnił także w Procesach Norymberskich, że to ludzie Hermana Göringa dokonali w 1933 roku podpalenia Reichstagu. Dało to pretekst do zwalczania komunistów. Ale już wcześniej ustalono z Kominternem, że to właśnie wszyscy komuniści mają głosować na Hitlera. Stąd to nagłe zwycięstwo w wyborach NSDAP. 8 milionów komunistów głosowało na NSDAP. Samo podpalenie dało natomiast pretekst do wprowadzania ustaw wyjątkowych.[4]

Rok 1939 – Niemcy dokonali napadu na radiostację w Gliwicach, podrzucając kilka ciał zamordowanych wcześniej więźniów. Była to słynna prowokacja gliwicka, dająca pretekst do ataku na Polskę. Fakty ujawniono w procesach norymberskich.[5]
(***)
(***)

Zamach w Polsce już wkrótce – Fałszywe Flagi

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zamach-w-polsce-juz-wkrotce-falszywe-flagi-2-2016-04

Paryż, Bruksela to operacje fałszywej flagi!
Nie dajcie się na nie nabrać!
Co to jest operacja fałszywej flagi?
Jest to tajna operacja prowadzona przez rząd, korporacje lub inne organizacje. Nazwa wywodzi się z militarnej koncepcji false colors, czyli operacji wykonanej w obcych barwach narodowych. Operacje false flag nie są ograniczone do działań wojennych ale mogą występować również w czasie pokoju. Często celem jest obarczenie winą kogoś innego np. wrogiego państwa, organizacji albo grupy etnicznej. Historia zna setki tysięcy operacji fałszywych flag, które w konsekwencji doprowadzały do wojen i rozlewu krwi. Oto kilka najbardziej znanych w naszym stuleciu.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s