OBRZYDLIWE !! 73 rocznica „KRWAWEJ NIEDZIELI 11 lipca ” na żądanie polityków pro banderowskich MOŻE BYĆ ODWOŁANA !! A PIS PRZYSTAJE NA ŻĄDANIA BANDEROWCÓW !!

OBRZYDLIWE !! 73 rocznica „KRWAWEJ NIEDZIELI 11 lipca ” na żądanie polityków pro banderowskich MOŻE BYĆ ODWOŁANA !! A PIS PRZYSTAJE NA ŻĄDANIA BANDEROWCÓW !!

 

WIERZĘ ŻE TAKIE RAŻĄCE MANIPULOWANIE I PRÓBA OBCIĄŻENIA INNEGO NARODU ZBRODNIAMI NA SKALĘ PRZERAŻAJĄCĄ …… ZEMŚCI SIĘ NA POLAKACH CHOĆBY W SPOSÓB NADPRZYRODZONY !!! 

RUSCY NIE SĄ ŚWIĘCI I CZYŚCI W SPRAWACH ZBRODNI NA POLAKACH , OD CHOĆBY TYLKO KATYŃ WSPOMNIEĆ !!!

ALE TO CO WŁAŚNIE REALIZUJE PIS W SEJMIE NA ŻYCZENIE BANDEROWSKIEGO RZĄDU W KIJOWIE …. POTRAFI ZAGOTOWAĆ KREW KAŻDEMU KTO ZNA FAKTY HISTORYCZNE , NIE MÓWIĄC JUŻ O NARODZIE KTÓRY MA ZOSTAĆ O TO POMÓWIONY ….

ŹLE , ŹLE SKOŃCZĄ SIĘ TE GŁUPSTWA I SKURWESYNIZM !!!

ZAPRASZAM DO PRZECZYTANIA TEKSTU PO NIŻEJ :

Witam dziś temat nie tyle bulwersujący co wręcz odrażający , do obchodów 73 rocznicy krwawej niedzieli – RZEZI WOŁYŃSKIEJ pozostało mniej niż miesiąc , niby nic ale w zaciszach gabinetów rządu PiS TRWAJĄ GORĄCZKOWE DZIAŁANIA MAJĄCE W TYM ROKU W DNIU 11 LIPCA 2016 czyli w dacie 73 rocznicy zbrodni ludobójstwa dokonanej przez Ukraińskie organizacje OUN i UPA , UNIEMOŻLIWIĆ OFICJALNYCH OBCHODÓW A PRZENIEŚĆ JE OFICJALNĄ UCHWAŁĄ SEJMOWĄ NA DATĘ 17 WRZEŚNIA , „POD NAZWĄ DZIEŃ PAMIĘCI I MĘCZEŃSTWA KRESOWIAN”

DZIAŁANIE TAKIE POLSKICH WŁADZ JEST PODWÓJNIE OBRZYDLIWE , PONIEWAŻ JEST TO REALIZACJA ŻĄDAŃ AKTUALNIE URZĘDUJĄCEGO RZĄDU W KIJOWIE !!! ABY PAMIĘĆ O TEJ ZBRODNI UKRYĆ I ZAFAŁSZOWAĆ .

A NOWA DATA 17 września ( dzień agresji ZSRR na Polskę ) I NOWA NAZWA , UTRWALIŁA SIĘ ZA KILKA KILKANAŚCIE LAT W PAMIĘCI NOWYCH POKOLEŃ POLAKÓW JAKO DATA ZBRODNI RZEZI WOŁYŃSKIEJ KTÓREJ OFIARAMI PADŁO MINIMUM 200 000 POLAKÓW W WIĘKSZOŚCI DZIECI KOBIET I STARCÓW

PONADTO ZAŁOŻENIE JEST WRĘCZ ODRAŻAJĄCE MA KOJARZYĆ SIĘ Z DNIEM NAPAŚCI WOJSK ZSRR ………..

I DRUGA SPRAWA TEGO ZAKŁAMANIA MAJA DOKONAĆ SAMI POLACY !!! USTAWĄ SEJMOWĄ !!

czyli zrzucamy odpowiedzialność za RZEZ NA ZSRR – ROSJAN , I ODCINAMY SIĘ OD MOŻLIWOŚCI JAKIEGOKOLWIEK SPROSTOWANIA W PRZYSZŁOŚCI DAT ZBRODNI Z SPRAWCAMI !!

JEST W TEJ CHWILI NASTRÓJ W POLSCE ANTY ROSYJSKI , TO NIE ULEGA WĄTPLIWOŚCI CHOĆBY INFORMACJE Z OSTATNICH DNI

OŚWIADCZENIA MACIEREWICZA IŻ ROSJA JEST NA DZIŚ GORSZA I BARDZIEJ NIEBEZPIECZNA NIŻ ISLAMSKI TERRORYZM I ..

„Minister nie traktuje jednak ISIS jako największego zagrożenia dla świata. Takim nazwał Rosję. „Żadne państwo w historii ostatnich kilkudziesięciu lat tak nie podważyło ładu światowego” – uważa polityk.”

https://miziaforum.wordpress.com/2016/06/16/rosja-najwiekszym-wrogiem-polski-i-polakow-oswiadczenie-ministra-macierewicza-dla-prasy-swiatowej/

LINK DO LISTU BANDEROWCÓW Z ŻĄDANIEM DOKONANIA POLSKIMI REKAMI ZAKŁAMANIA HISTORII I PAMIĘCI O SPRAWCACH RZEZI POLAKÓW NA WOŁYNIU

http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz/skandaliczny-list-z-prosba-o-zapomnienie-zbrodni-upa-na-polakach-ukrainskich-prezydentow

W niedawnym wywiadzie dla „Gazety Polskiej” prezes PiS Jarosław Kaczyński powiedział, że choć rzeź wołyńska była ludobójstwem, „dzień męczeństwa Kresowian będzie obchodzony 17 września.

PiS chce Rzeź Wołyńską pamiętać 17 września łącząc ją z agresja ZSRR na Polskę

Przypomnę, że w naszym Sejmie toczy się debata na temat ustanowienia 11 lipca Narodowym Dniem Pamięci Ofiar Ludobójstwa Polaków dokonanego przez Organizację Ukraińskich Nacjonalistów i Ukraińską Powstańczą Armię – mówi Jarosław Świderek. – Chodzi o upamiętnienie co najmniej 150 tys. Polaków pomordowanych w okrutny przez ukraińskich nacjonalistów. Strona ukraińska będzie robiła wszystko, żeby obchodzono go nie 11 lipca, lecz 17 września.

Przypomnijmy, że 11 lipca 1943 r. (to była „krwawa niedziela” –  oddziały UPA – wspierane przez chłopów ukraińskich – napadły na 99 polskich miejscowości na Wołyniu, mordując w okrutny sposób tysiące osób. Nie oszczędzali dzieci, zabijali księży przy ołtarzu. – Czy się to komuś podoba, czy nie, to my będziemy dalej walczyć o ustanowienie 11 lipca Narodowym Dniem Pamięci Ofiar Ludobójstwa Polaków dokonanego przez OUN i UPA

DLA TEGO WŁAŚNIE DZIŚ ZAMIESZCZAM TEN WPIS !

Z APELEM O STAWIENIE SIĘ W DNIU 7 LIPCA W MIEJSCU I GODZINIE WSKAZANYM W TYM APELU !!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s