Macierewicz musi ogłosić alarm w kontrwywiadzie , rozpoznanie sondażem wykazało WIĘCEJ NIŻ POŁOWA POLAKÓW TO RUSKA AGENTURA !!

Macierewicz musi ogłosić alarm w kontrwywiadzie , rozpoznanie sondażem wykazało WIĘCEJ NIŻ POŁOWA POLAKÓW TO RUSKA AGENTURA !!

 

http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-poludniowa?zobacz/wiekszosc-polakow-za-wspolpraca-gospodarcza-z-rosja-sondaz

Według badania przeprowadzonego przez PEW Research Center, w Polsce zwolennicy współpracy ekonomicznej z Rosją przeważają nad jej oponentami.

Ośrodek badawczy zadał ankietowanym z 10 europejskich krajów pytanie, co ich zdaniem jest ważniejsze w kwestii relacji z Rosją: twarda postawa w kwestii sporów dot. polityki zagranicznej czy posiadanie silnych relacji gospodarczych. W Polsce za drugą opcją opowiedziało się 42 proc. ankietowanych. Odmiennego zdania było 41 proc. badanych.

Za twardą postawą wobec Rosji najbardziej opowiadali się Szwedzi (71 proc. zwolenników twardej postawy, 26 proc. za współpracą gospodarczą). Wśród Francuzów, podobnie jak w przypadku Polaków, było nieco więcej zwolennikówwspółpracy gospodarczej z Rosją (49 do 48 proc.). W Holandii, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii z niewielką przewagą dominowali zwolennicy twardej postawy.

Za współpracą z Rosją wyraźnie opowiedzieli się Niemcy (58 do 35 proc.) oraz Włosi (54 do 29 proc.). Jej zdecydowanymi zwolennikami są z kolei Węgrzy i przede wszystkim Grecy.

p.s prywatnie wam dodam że niemieckie BND – wywiad , publikuje w specjalistycznej prasie informacje między innymi dotyczące rosyjskiej agentury wywiadowczej działającej w krajach unii europejskiej , i !!! na temat Polski też ma swój raport w którym się stwierdza że, rosyjska agentura wywiadu wojskowego i cywilnego jest w Polsce obecna i rozlokowana w partiach politycznych głównego nurtu , czyli tych które są zawsze na szczycie !! oraz w radach nadzorczych spółek skarbu państwa  🙂 a więc też w miejscach gdzie są politycy !!

pozdrawiam miziaforum  w tym roku o ksywce ruska kurwa !!

nadanej  przez pastora Pawła Chojeckiego z Lublina:-) papieża kościoła pod wezwaniem Mariana Kowalskiego też z Lublina:-)

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s