Oni już są w Polsce! Libański islamista „Ali” został zatrzymany w Bydgoszczy!

Oni już są w Polsce! Libański islamista „Ali” został zatrzymany w Bydgoszczy!

Policja z Bydgoszczy zatrzymała Libańczyka Alego I. podejrzanego islamistę o próbę usiłowania zabójstwa na terenie Niemiec. W Polsce prowadził egzotyczny lokal z fajkami wodnymi.

fot: se.pl/facebook

Libańczyk od lat mieszkał w Polsce – sąsiedzi mówią, że wydawał się normalnie żyjącym mężczyzną. W ostatnim czasie żywo komentował wojnę w Syrii i działania Państwa Islamskiego. Zaczął coraz częściej wyjeżdżać do Niemiec, do rzekomych przyjaciół.

– Od kilku lat jeździł do Niemiec. Gdy wracał, to mówił, że znalazł kontakt z tymi, którzy walczą w szeregach ISIS i on też chce walczyć za Allaha. Twierdził, że ludzie, których spotkał w Niemczech, chcieli go sprawdzić i miał kogoś zabić – mówi jeden z bydgoskich znajomych Alego

Nie był takim spokojnym mężczyzną, ani nie prowadził spokojnego życia jak się wydawało sąsiadom i znajomym. Libijczyk wrzucał także zdjęcia do sieci pozując w mundurze i z karabinami w ręku – przypominał dżihadystę.

Policja w Bydgoszczy zatrzymała Alego I. po otrzymaniu europejskiego nakazu aresztowania za usiłowanie morderstwa. Teraz zostanie przekazany w ręce niemieckich policjantów.

Źródło: se.pl / Nie dla Islamizacji Europy

za: polskaniepodlegla.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s