Zło pokazało swoją wykrzywioną mordę Tomasza Lisa.

Zło pokazało swoją wykrzywioną mordę Tomasza Lisa.

Portalowi Tomasza Lisa przeszkadza Boże Ciało, za to wychwala ramadan!
Portalowi naTemat.pl, którego współwłaścicielem jest Tomasz Lis, przeszkadza Boże Ciało – za to bardzo wychwala ramadan i pokazuje jego zalety.

Jak się okazuje w święto Bożego Ciała portal szydził z katolickich procesji, z kolei przy okazji święta Ramadanu wzywa do wyrozumiałości i wychwala poszczących muzułmanów.

Procesje Bożego Ciała zakorkują całą Polskę. Do ich obstawy odciągani są policjanci. Ci już ostrzegają przed mandatami i odholowaniem aut. No i, po święcie zostają śmieci – więdnące, młode brzózki. To manifestacyjne pokazanie wiary, a dla dziewczynek okazja do sypania kwiatków, nie wszystkim się podoba. – czytamy w artykule natemat.pl zatytułowanym Boże, znów procesja! Utrudnienia na drogach, kłótnie o ołtarze i manifestacyjna wiara.
Ramadan natemat.pl
Jeśli mowa o ramadanie retoryka zmienia się o 180 stopni. – Dla wielu Polaków konieczność postu jest często trudna do udźwignięcia. Niestety, nawet wigilia nie może obyć się bez zabronionego alkoholu. I rodzinna biesiada w niektórych domach kończy się popijawą. Z tym nie ma problemu w domach muzułmańskich. Coraz więcej wyznawców religii spod znaku półksiężyca uczy stara się też uczulić na swoje praktyki innych. – czytamy w artykule zatytułowanym Warszawa obchodzi ramadan. W tym miesiącu bądź wyrozumiały dla obsługi popularnych kebabów.

Jak widać „Bądź wyrozumiały dla obsługi kebabów” w czasie ramadanu. Natomiast obchodzenie Bożego Ciała to złośliwe korkowanie miasta, a utrudnienia przy publicznych knajpach to „wyrozumiałość dla muzułmanów”. Poza tym autor artykułu chyba trochę się zapędził pisząc, że „Warszawa obchodzi ramadan” 🙂

http://ndie.pl/portalowi-tomasza-lisa-przeszkadza-boze-cialo-a-wychwala-ramadan/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s