Zagraniczni paserzy rozdają fuchy zdrajcom i złodziejom. Jedyny awans jaki powinni otrzymać, to więzienie.

Zagraniczni paserzy rozdają fuchy zdrajcom i złodziejom. Jedyny awans jaki powinni otrzymać, to więzienie.

fot: YT

.

Menel, który przez lata okradał własną rodzinę wynosząc dobytek i sprzedając go u pasera zawsze może liczyć na jego wdzięczność. Kiedy rodzina pozbędzie się takiego domowego złodzieja i wymieni zamki w drzwiach ten zawsze idzie na wikt i opierunek do tych, którzy na kradzionych fantach zarabiali. Trio kelnerów: Tusk, Bieńkowska i Graś zostali przygarnięci przez Brukselę.

.

Towarzysz Balcerowicz, smoleński kłamca i były szef MSW, Jerzy Miller oraz polityk ukraińskiego pochodzenia i publicysta „Gazety Wyborczej”, Mirosław Czech dostali fuchy na Ukrainie i będą uczestniczyć w kolejnym geszefcie Georga Sorosa. Z kolei w nagrodę za przymykanie oczu na korupcję, były szef CBA, Paweł Wojtunik został wyekspediowany przez Unię Europejską, jako doradca premiera Mołdawii właśnie do spraw korupcji. Te międzynarodowe nagrody nie dziwią patrząc na skalę zniszczeń i złodziejstwa, na skutek których straty Polski podczas ośmioletniego żerowania koalicji PO-PSL ocenia się wstępnie na 340 mld zł. Mimo to odsunięci od władzy zdrajcy i złodzieje będą nadal wiedli dostanie życie.

Należy wierzyć, że obecna władza będzie miała odwagę przerwać tę zabawę z Polakami w kotka i myszkę urządzaną nam już od niemal trzydziestu lat przez miejscowych złodziei i zagranicznych paserów. Patologia tocząca Polskę zaszła już tak daleko, że jurgielt bezczelni zdrajcy pobierają bezceremonialnie na naszych oczach i przedstawia się to społeczeństwu, jako oczywiste awanse i zasłużone międzynarodowe kariery. Czas zakończyć ten haniebny trwający całymi latami proceder, który pozbawił Polaków elementarnego poczucia sprawiedliwości, przyzwoitości i uczciwości nie mówiąc już o majątku narodowym. Jedyny awans, na jaki w poważnym państwie mogliby liczyć ci zdrajcy i złodzieje to funkcja więziennego kalifaktora pełniona w nagrodę za dobre sprawowanie podczas odbywania kary.

Mamy nadzieję, że stale topnieje liczba Polaków wierzących, że Komisji Europejskiej chodzi o Trybunał Konstytucyjny i obronę polskiej demokracji. Im się marzy powrót tych domowych złodziei do władzy, a cel minimum to zapewnienie im bezkarności oraz „słodkiego miłego życia bez chłodu głodu i bicia” – jak śpiewa grupa Kombi.

Mirosław Kokoszkiewicz

polskaniepodlegla.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s