Skandal w USA. Organizacja promująca aborcję „handluje” usuniętymi płodami

Skandal w USA. Organizacja promująca aborcję „handluje” usuniętymi płodami

W sieci pojawiło się trzecie z kolei wideo, które ma być dowodem na to, że promująca świadome rodzicielstwo i szeroki dostęp do aborcji amerykańska organizacja Planned Parenthood handluje tkankami usuniętych płodów. W filmie występuje kobieta, która twierdzi, że pracowała w klinice skupującej ludzkie tkanki. Trzeci z kolei film pojawił się w sieci w czasie, kiedy republikanie planują głosować nad cofnięciem finansowania federalnego dla Planned Parenthood.

Wideo opublikowała organizacja non-profit o nazwie Center for Medical Progress, która – jak sama o sobie pisze – zajmuje się etyką w medycynie. Wcześniej w lipcu organizacja opublikowała dwa inne filmy, w których przedstawiciele Planned Parenthood rozmawiali o sprzedaży tkanek płodów.

„To jest głowa, to jest ramię, to jest noga”

Bohaterką wideo opublikowanego we wtorek jest Holly O’Donnell, była technik pracująca w klinice Stem Express, zajmującej się dostarczaniem tkanek do celów badawczych. Kobieta opowiedziała o kulisach swojej pracy.
– Im cenniejsza tkanka, tym więcej pieniędzy dostaniesz, więc jeśli uda ci się pozyskać mózg lub serce, to zarobisz więcej niż za tylko pępowinę – mówi w filmie O’Donnell. – Myślę, że to zachęta, by pozyskać bardziej wartościowe tkanki i zarobić więcej.

Kobieta powiedziała, że myślała, że zatrudniła się w firmie badającej krew. Pierwszego dnia pracy poszła z koleżanką do laboratorium, ta wylała butelkę krwi na sitko, a to, co osadziło się na nim, odkładała pęsetą na tacę. Okazało się, że były to fragmenty płodów. – Mówiła: ok, to jest głowa, to jest ramię, a to noga – wspominała O’Donnell. Potem pracownica kazała jej identyfikować pozostałe szczątki, ale kobieta zemdlała.

„To dość chora firma”

Film momentami jest bardzo drastyczny. Na wideo pokazana jest taca z usuniętym płodem. Widać wykształcone fragmenty ludzkiego ciała: nogi, ręce, serca i inne. O’Donnell powiedziała, że jej szefowa Cate Dyer zarobiła na handlu tkankami „bardzo duże pieniądze”.
– W zasadzie istnieje ogromny handel tkankami płodów – powiedziała O’Donnell. – To dość chora firma.

W filmie występuje także dyrektor ds. medycznych Planned Parenthood Katharine Sheehan, która rozmawia o handlu tkankami z podstawioną osobą, podającą się za przedstawiciela firmy handlującej tkankami.

Trzy wideo

Center for Medical Progress wcześniej opublikowało dwa inne filmy. W pierwszym z nich dyrektor organizacji ds. medycznych Deborach Nucatola opowiada o pozyskiwaniu ludzkich tkanek podczas jedzenia sałatki i picia czerwonego wina.

W drugim wideo inny z dyrektorów dr Mary Gatter targuje się o cenę tkanek porodowych i żartuje, że w zamian za ich sprzedaż „chce lamborghini”.

– Planned Parenthood i handel usuniętymi tkankami dzieci jest obraźliwą i przerażającą rzeczywistością – oświadczył David Daleiden, prowadzący dziennikarskie śledztwo w tej sprawie. Z kolei prezes Planned Parenthood Cecile Richards przeprosiła za „ton” pierwszego wideo, ale zaprzeczyła, że złamane zostało prawo. Przekonuje, że wypowiedzi zostały wyrwane z kontekstu, a organizacja nigdy nie zarabiała na handlu płodami. Organizacja na razie nie skomentowała trzeciego wideo.
Senat zdecyduje o finansowaniu organizacji
Planned Parenthood to amerykańska organizacja non-profit zajmująca się prawami reprodukcyjnymi. Propaguje świadome rodzicielstwo, edukację seksualną, dostęp do antykoncepcji i aborcji. Organizacja zarządza także jedną z największych sieci klinik oferujących aborcję, pomoc w wyborze antykoncepcji i diagnostykę chorób wenerycznych. Jest dofinansowywana z budżetu federalnego.

Amerykański senator Rand Paul rozpoczął walkę o cofnięcie finansowania dla organizacji. Do głosowania w tej sprawie ma dojść w najbliższych dniach.

Autor: pk / Źródło: CNN, lifesitenews.com, catholicherald.co.uk
Zrodlo: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/skandal-w-usa-planned-parenthood-handluje-usunietymi-plodami,564431.html

—————-

„Pokażę wam coś, co jeśli macie serca, mocno was zaniepokoi. Ostrzegam was, to jest bardzo obrazowe. Ale każdy musi to zobaczyć. Bo taka jest prawda. I nawet jeśli jest ona trudna i makabryczna, to musi być poznana.
Pojawiło się kolejne z tajnych nagrań ujawniających fakt, że Planned Parenthood pobiera i sprzedaje części ciała abortowanych dzieci.
Pierwsza część jest dość niepokojąca, kiedy dyrektor badań Planned Parenthood w Gulf Coast, Melissa Farrell, omawia jak ona „urozmaica” przychody sprzedając części ciała abortowanych dzieci, i jak ich aborcjoniści są w stanie zmodyfikować tę procedurę w celu uzyskania „nienaruszonych” płodów.
Ale potem kamera przenosi się do laboratorium, gdzie pracownicy są w trakcie rozcinania i rozczłonkowania abortowanych dzieci, aby uzyskać przydatne części ciała. Opisując swój „ostatni przypadek” dnia, jeden z pracowników mówi o tym, że „to był jeden z blizniąt” w wieku około 20 tygodnia.
Następnie kamera pokazuje naczynie wypełnione tym, co Planned Parenthood nazywa „tkanką”. Jeden z pracowników używa pincety, aby unieść jelita, i szczyci się tym, jak czasem „narządy wychodzą naprawdę dobrze.”
I wtedy to zobaczyłem. Małą, piękną, doskonale uformowaną rączkę, która była delikatnie zaciśnięta w pięść – rączkę i ramię, które zostały wyrwane z ciała jego właściciela, i wrzucone do reszty pływających części ciała. I potem zobaczyłem stopę. (…)
Ale najgorsze jest to, że Planned Parenthood ma te części ciała do sprzedaży i codziennie, nieustannie, przeprowadza aborcje dzieci, które mają ręce, nogi, serca, i płuca… Najgorsze jest to, że rok po roku, dekada po dekadzie, pozwalamy Planned Parenthood na to, co oni nazywają jedynie przerywaniem „kupy tkanek” lub „produktu ciąży” – tak, jakby nikt nie wiedział, że produktem ciąży jest…. : DZIECKO.”

Obrazowe video zaczyna się od ok min 11:40:
Intact Fetuses „Just a Matter of Line Items” for Planned Parenthood TX Mega-Center

—-

„W Szwecji zostały wykorzystane zdrowe płody ludzkie w wieku od 7 do 21 tygodni, z legalnych aborcji. (…) Wątroba i nerki płodu były szybko usuwane i ważone. I to, co robiono, to w w wieku 21 tygodni, lub 18 czy 16 tygodni, to dokonywano tzw. prostaglandynowych aborcji. Wstrzykiwano substancję do łona. Kobieta następnie zaczynała mieć mini-poród i wydalała dziecko. W 50% przypadków, dziecko rodziło się żywe, ale to ich nie powstrzymywało. Oni po prostu otwierali brzuch dziecka, bez znieczulenia, i wyciągali wątrobę i nerki.” (na zdjęciu: dziecko w wieku 21tygodni)
The Foetus as Transplant Donor: Scientific, Social and Ethical Perspectives
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC1375541/?page=2

Zrodlo: https://www.facebook.com/pages/NIE-dla-szczepie%C5%84/934066783287318?fref=ts

—-

„Twierdzi się, że tylko jedna aborcja była w to zaangażowana…
[…. A tymczasem:] Dla linii komórkowej WI-38 było wykonanych 38 aborcji zanim ta linia komórkowa mogła być z powodzeniem dalej hodowana – stąd ta liczba ’38 ‚. ‚{edit: cyfra 38 może nie wskazywać 38 poronień, ale z artykułu Hayflicka wynika, że przeprowadzono co najmniej 20 aborcji }. Inne linie komórkowe pochodzące z abortowanej tkanki ludzkiego płodu to MRC-5, HEK-293, RA27 / 3 (np. ’27 / 3 „odnosi się do 27 aborcji, 3. próba zanim linia komórek zaczęła rosnąć). Tkanka ta została wykorzystana w opracowaniu szczepionki przeciwko ospie wietrznej, zapaleniu wątroby, MMR, MR, przeciwko różyczce, polio, półpaścu i ospie (Acambis 1000), które są obecnie w użyciu i wstrzykiwane do ciał niemowląt i dzieci (a teraz coraz częściej zalecane też osobom dorosłym).”

http://journeyboost.com/2015/03/27/the-shocking-truth-about-aborted-human-fetal-cells-in-vaccines/

Zrodlo: https://www.facebook.com/pages/NIE-dla-szczepie%C5%84/934066783287318?fref=ts

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s