Owsiak przyznaje się do przekrętów? WOŚP wycofała pozew przeciwko blogerowi

Owsiak przyznaje się do przekrętów? WOŚP wycofała pozew przeciwko blogerowi

Od pewnego czasu, trwa spór między blogerem Piotrem Wielguckim a Jurkiem Owsiakiem i WOŚP. Ten pierwszy na swoim blogu opisuje nieprawidłowości i nadużycia lidera „Orkiestry”. Okazuje się, że pomimo zapewnień o swojej przejrzystości, WOŚP zdecydowała się wycofać pozew przeciwko Matce Kurka. Czyżbyśmy mieli do czynienia z przyznaniem się do winy?

Wielgucki stwierdził na antenie Telewizji Republika, że

To spektakularne przyznanie przez WOŚP, że nie ma żadnych szans obronić się ze swoimi zarzutami. W sytuacji, kiedy sama strona procesowa wycofuje się z pozwu, oznacza to, że nie miała podstaw, żadnych dowodów.

Ponad tydzień temu, do Sądu Okręgowego w Legnicy wpłynął dokument wysłany przez Jacka Zagajewskiego – pełnomocnika WOŚP. Treść pisma jest jednoznaczna. „Orkiestra” wycofała swój pozew, przeciwko Piotrowi Wielguckiemu a 15.04.2015 roku sąd ostatecznie umorzył postępowanie. Bloger mówi jasno, że taka decyzja była podyktowana strachem przed ujawnieniem niekorzystnych dla Owsiaka dowodów.

To ciągle nie jest żadne zwycięstwo – są nowe ustalenia, jeżeli chodzi o operacje finansowe między WOŚP a firmami związanymi z Jerzym Owsiakiem, jego żoną, córkami i partnerem życiowym – dodawał jednak Matka Kurka i informował o nowym wątku sprawy. Zdaniem blogera, przez firmę Tabasco która należy do partnera córki Owsiaka, przechodziły miliony z WOŚP.

Tabasco to główny podwykonawca Złotego Melona i WOŚP. Do tej spółki przepływają wielomilionowe kwoty. Mrówka Cała to dosłownie mrówka przy słoniu, jakim jest Tabasco – przekonywał. Wielgucki jasno mówi, że nie boi się kolejnych procesów.

Nie boję się procesów, mam bogaty materiał i dokumentację, do tego informacje od ludzi uczestniczących w realizacjach firmy. Jestem do pełnej dyspozycji procesowej. Będą dalsze publikacje, bo to, co się dzieje wokół Owsiaka, to są rzeczy skandaliczne. Mnie ani Owsiak ani WOŚP ust nie zamkną.

Źródło: http://parezja.pl/owsiak-przyznaje-sie-przekretow-wosp-wycofala-pozew-przeciwko-blogerowi/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s