Amerykańska organizacja aborcyjna handluje organami nienarodzonych dzieci. Jest nagranie z ukrytej kamery

Amerykańska organizacja aborcyjna handluje organami nienarodzonych dzieci. Jest nagranie z ukrytej kamery

Planned Parenthood, największa amerykańska organizacja aborcyjna handluje organami nienarodzonych dzieci, zabitych w jej klinikach. Ceny organów wahają się od 30 do 100 dolarów za sztukę. Proceder został ujawniony poprzez nagranie z ukrytej kamery.

Dziennikarze śledczy z Centrum na rzecz Postępu Medycznego, podający się za przedstawicieli firmy zainteresowanej kupnem organów, spotkali się na biznesowym lunchu z dr Deborą Nucatolą. Jest ona wysokim rangą  pracownikiem Planned Parenthood, nadzorującym ośrodki w całym kraju, a także wykonującym w Los Angeles tzw. późne aborcje – pisze tygodnik Gość Niedzielny, który jako pierwszy poinformował o sprawie.

Podczas spotkania przy winie i sałatce dr Nucatola ze szczegółami opowiada o procesie pozyskiwania organów od abortowanych dzieci. Według niej największy popyt jest na wątroby, ale także na serca czy płuca nienarodzonych malców.

Amerykańskie prawo federalne co prawda zabrania handlu fragmentami ludzkiego ciała, ale dr Nucatola na nagraniu mówi o sposobach omijania przepisów. Przyznaje, że procederowi niechętny jest nawet dział prawny organizacji, ale mimo to rozmowy prowadzone są za zamkniętymi drzwiami.

Dziennikarze z amerykańskiego Centrum na rzecz Postępu Medycznego poświęcili trzy lata na zdobycie materiałów kompromitujących największą organizację aborcyjną w USA, której nazwa po polsku brzmi „Planowane Rodzicielstwo”.

Dziennikarze dysponują też nagraniami szefowej Planned Parenthood Cecile Richards, która z nieskrywaną radością mówi o zaangażowaniu dr Nucatoli w pozyskiwanie organów dzieci poddanych aborcji.

Wyciszanie skandalu?

Planned Parenthood jest hojnie dotowana przez amerykańskie władze. Jej roczny budżet przekracza miliard dolarów, z czego prawie połowa pochodzi ze środków publicznych – przypomina Gość Niedzielny.

Amerykańskie organizacje obrońców życia domagają się śledztwa w sprawie Planned Parenthood w Kongresie USA. Sprawą jednak nie zajmują się ogólnokrajowe media. Portal dailycaller.com pisze, że sprawę ze szczegółami opisano wyłącznie w internecie. Duże amerykańskie media, jeśli podjęły temat, to pobieżnie.

Prestiżowy Washington Post zmienił pierwotny tytuł tekstu o skandalu w Planned Parenthood, w którym zmodyfikowano określenie „pozyskiwanie organów” na „organy używane do badań naukowych”.

Planned Parenthood Uses Partial-Birth Abortions to Sell Baby Parts

Zrodlo: http://telewizjarepublika.pl/amerykanska-organizacja-aborcyjna-handluje-organami-nienarodzonych-dzieci-jest-nagranie-z-ukrytej-kamery,21659.html

Polityka Planned Parenthood

Kilka dodatkowych informacji, których nie ma w filmie.

Pani M. Sanger była feministką oraz członkinią Partii Socjalistycznej USA. Wraz z mężem zaangażowała się w działalność polityczną pod wpływem wydanego wówczas w USA „Kapitału” Marksa.

W założonym i prowadzonym przez nią piśmie, „The Birth Control Review”, pisywał m.in. Ernst Rüdin – twórca hitlerowskiego planu higieny rasowej (Rassehygiene), którego zwieńczeniem była akcja eksterminacji osób upośledzonych umysłowo. Czasopismo postulowało wprowadzenie przymusowej sterylizacji i aborcji dla osób „nieprzystosowanych”, jako obrony przed grożącym społeczeństwu zalewem „złowróżbnych hord nieodpowiedzialności i imbecylizmu” (sinister forces of the hordes of irresponsibility and imbecility) oraz „ludzkich chwastów” (human weed).

W 1920 roku „The Birth Control Review” promował rasistowską książkę Lothropa Stoddarda pt. „Wzbierająca fala kolorowych przeciwko światowej dominacji białych” (The Rising Tide of Color Against White World Supremacy). Wstępniak autorstwa Sanger wzywał do wprowadzenia ograniczeń ze względu na kryteria rasowe, skierowanych przeciwko imigrantom.

Planned Parenthood jest największą amerykańską organizacją, głównie zajmującą się propagowaniem zabiegów aborcyjnych.
Strona internetowa Planned Parenthood:
http://www.plannedparenthood.org/

Powyższe informacje pochodzą ze strony www.wikipedia.pl

Planned Parenthood – zbrodnicza organizacja rasistowska

CHUJ MNIE TO OBCHODZI – ADMIN.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s