Gazeta Wyborcza o procesie karnym Mariana Kowalskiego – WINIEN , NIE WINIEN SIEDZIEĆ POWINIEN!!

Gazeta Wyborcza o procesie karnym Mariana Kowalskiego – WINIEN , NIE WINIEN SIEDZIEĆ POWINIEN!!

 

OBRZYDLIWOŚĆ ALE MUSZĘ TU ZAMIEŚCIĆ TEKST GÓWNO PRAWDY SZECHTERA  ABY NAŚWIETLIĆ NIE CO W DĘTEJ SPRAWIE 

takie manipulacje i …. zawsze mnie wkurwiają 

Kończy się proces Mariana Kowalskiego, lidera lubelskich narodowców, oskarżonego o pobicie w klubie Graffiti. Wygłoszono już mowy końcowe, jednak wyrok zapadnie prawdopodobnie dopiero za miesiąc.

Oskarżony to były lider Ruchu Narodowego oraz wieloletni szef ochrony w klubie Graffiti. Miał on pobić Andrzeja N., który blisko dwa lata temu wraz z żoną bawił się na koncercie formacji Happysad.

– Wnoszę o uniewinnienie mojego klienta. W świetle zebranych w sprawie dowodów pokrzywdzony doznał jedynie niewielkich obrażeń. Po za tym feralnego dnia w klubie było ciemno, ochroniarze mieli jednolite ubrania, byli też podobnej postury. Stąd powód mógł pomylić pana Mariana Kowalskiego z jego kolegą – mówił przed sądem jego obrońca. Adwokat uważa też, że oskarżenie o pobicie mogło mieć podłoże polityczne.

– Pokrzywdzony jest ze skrajnie innej opcji politycznej. Po za tym mój klient przez 20 lat nigdy nie zasiadł na ławie oskarżonych, stało się to dopiero teraz – mówił adwokat Kowalskiego. Innego zdania jest jednak prokuratura, która domaga się uznania Kowalskiego za winnego i żąda m.in. kary czterech miesięcy więzienia w zawieszeniu na dwa lata.

Przypomnijmy, że do bójki doszło w lutym 2014 roku po koncercie Happysad. Marian Kowalski miał uderzyć N. otwartą dłonią w twarz i wypchnąć z klubu. Na zewnątrz, zdaniem pokrzywdzonego, Kowalski zepchnął go ze schodów i uderzył pięścią w nos.

– Cały zakrwawiony pojechałem do szpitala – mówił przed sądem Andrzej N. Wersję pokrzywdzonego potwierdziła przed sądem jego żona. W rozwiązaniu sprawy pomogłyby też nagrania zainstalowanego w klubie monitoringu. Tych jednak nie ma, bo feralnego dnia kamery nie działały. – Fakt ten jest mocno zastanawiający. Niewątpliwie był tego świadomy sam oskarżony. Wiedział też, że jego działania nie są rejestrowane, czuł się więc bezkarnie – mówił oskarżyciel posiłkowy Rafał Choroszyński. Adwokat złożył też kolejny dowód w sprawie. Chodzi o zdjęcia rentgenowskie, które wykonano pokrzywdzonemu w szpitalu przy ul. Jaczewskiego. Zdaniem mec. jednoznacznie wynika z nich, że doszło do złamania nosa.

– Oskarżony wobec mojego klienta był agresywny – mówił Choroszyński. Sam Kowalski nie przyznaje się do winy i twierdzi, że do żadnej bójki nie doszło. Pokrzywdzony początkowo domagał się od lidera lubelskich narodowców 10 tys. zł, ten jednak nie zapłacił. Śledczy natomiast postawili mu zarzut uszkodzenia ciała, za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Finału procesu można się spodziewać pod koniec lipca.

WAŻNE W LINKU CAŁY TEKST !!! ALE WKLEIŁEM TEŻ CAŁY TEKST , WIĘC NIE KLIKAJCIE W LINK ABY NIE NABIJAĆ KABZY PIENIĘDZMI Z REKLAMY MICHNIKOWI vel SZECHTEROWI !!!

Cały tekst: http://lublin.wyborcza.pl/lublin/1,48724,20162757,proces-mariana-kowalskiego-na-ukonczeniu-strony-wyglosily-mowy.html#ixzz4AIw3Rtmx

O CO TU W TYM WSZYSTKIM CHODZI !!! ANO O TO ŻEBY WLEPIĆ KOWALSKIEMU JAKIKOLWIEK WYROK KARNY ZA PRZESTĘPSTWO UMYŚLNE , PO TO ŻEBY OBJĘŁY GO PRZEPISY MÓWIĄCE , IŻ KAŻDA OSOBA SKAZANA PRAWOMOCNYM WYROKIEM SĄDU W SPRAWIE KARNEJ 

PRZEZ OKRES 10 LAT , NIE MOŻE BYĆ ZATRUDNIONA W SEKTORZE BUDŻETOWYM , T/J POLICJA , WOJSKO , STRAŻ GRANICZNA , ITP MUNDURÓW KI ORAZ WSZYSTKIE URZĘDY SAMORZĄDOWE JAK I ADMINISTRACJI PAŃSTWOWEJ , DODATKOWO NIE MOŻE TAKA OSOBA STARTOWAĆ JAKO KANDYDAT NA DOWOLNE STANOWISKO WYŁANIANE W WYBORACH POWSZECHNYCH TO JEST . POSEŁ SENATOR , RADNY PREZYDENT ( państwa i miasta) , WÓJT , BURMISTRZ , PONADTO JAKO OSOBA SKAZANA JEST UMIESZCZONA NA OKRES 10 LAT W REJESTRZE OSÓB SKAZANYCH OBOK GWAŁCICIELI MORDERCÓW ZŁODZIEI ….. co powoduje n.p iż nie może wystąpić o pozwolenie na broń !!

I TU BARDZO WAŻNA PERFIDIA PRZEPISU O UMIESZCZENIU W REJESTRZE SKAZANYCH !!

N.P PRACODAWCA CHCE ZAŚWIADCZENIA Z REJESTRY O NIE KARALNOŚCI … ROBI WYCIĄG Z REJESTRU A TAM PISZE TAK OSOBA TAKA JEST W REJESTRZE OSÓB SKAZANYCH 

TYLE ŻE NIE PISZE TAM CZY SKAZANY JEST ZA NAPISANIE GWOŹDZIEM NA SAMOCHODZIE SĄSIADA TY CHUJU …………. CZY ZA GWAŁT RABUNEK I ZABÓJSTWO !!

I JAK PRACODAWCA MA TAKI ŚWISTEK .. Z KTÓREGO WYNIKA ŻE KANDYDAT DO PRACY JEST REJESTROWANY W REJESTRZE … A NIE WIE ZA CO BO REJESTR TEGO NIE WYDAJE ……. WOLI ZREZYGNOWAĆ NIŻ WIERZYĆ SKAZAŃCOWI ŻE BYŁ SKAZANY ZA SIKANIE W KRZAKACH A NIE GWAŁT ……

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s