Wódka – technologia rozpijania ludzi

Wódka – technologia rozpijania ludzi

Technologia Rozpijania Ludzi Wódką

Poza wątkami historycznymi dot. wyłącznie Rosji jest wiele przemyśleń ogólnych oraz obserwacji jako żywo pasujących do nasze rzeczywistości.
My Słowianie z alkoholem mamy tyle wspólnego, co trzeźwy z pijanym!
Ten film opowiada o tym jak przez ostatnie wieki robiono z nas niewolników. Słowianie stawali się niewolnikami poprzez choćby taki alkohol, ponieważ alkohol, jak to alkohol przyćmiewa umysł. A jak ktoś już ma całkiem przećmiony umysł, to nie potrafi racjonalnie myśleć i analizować rzeczywistości. Wpada w gówno jak śliwka w kompot i rzadko kiedy potrafi z tego gówna się wykaraskać. Alkohol przeżera mózg, ale i nie tylko – cały organizm powoli gnije. Film opowiada, jak to się stało, że SŁOWIANIE są dzisiaj na kolanach. Pora abyśmy się otrząsnęli i zobaczyli prawdę. Jeszcze „staniemy na nogi” i pokażemy kto to jest SŁOWIANIN !

Wódka – i skutek, i przyczyna problemów zarazem. A dlaczego tak jest, to już trzeba bardzo starannie przeanalizować temat. Jeden z wniosków, jest taki, że człowiek przez alkohol staje się głupszy – choćby o ten 0.0001 % przez jedno piwo, ale zawsze jest głupszy i już tego nie naprawi. A co dopiero jak wypije flaszkę – staje się głupszy już o coraz większy odsetek procentowy. A później taki głupi idzie przez świat

Zobacz na:
Trzeźwa Polska

Candida Albicans

Ranking spożycia alkoholu.

Mamo – „Nie Pij”

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s