Ernest Muldaszew i Tajemnice Himalajów 1

Ernest Muldaszew i Tajemnice Himalajów 1

Wywiad z E. Muldaszewem
Wywiad przeprowadzony przez Nicholasa Zyatkova ( AIP )

https://i1.wp.com/img801.imageshack.us/img801/6766/e53n.jpg

Ernest Muldaszew i Tajemnice Himalajów

https://i2.wp.com/img28.imageshack.us/img28/4779/d5kp.jpg

Ernest Muldaszew i Tajemnice Himalajów

https://i2.wp.com/img818.imageshack.us/img818/6215/zv6b.jpg

Ernest Muldaszew i Tajemnice Himalajów

Jakie są główne wynik ostatniej ekspedycji tybetańskiej?

– Doszliśmy do wniosku, że istnieje w Tybecie, największa grupa piramid na świecie. Tybetańskie piramidy są ściśle związane z matematycznymi prawidłowościami piramid egipskich i meksykańskich, jak również z Wyspy Wielkanocnej, Stonehenge i Biegunem Północnym. Mogliśmy naliczyć ponad 100 piramid i różnych pomników, wyraźnie zorientowanych na główną piramidę wysokości 6714 metrów (świętej góry Kailash). Uderza ogromna różnorodność kształtów i rozmiarów piramid. Według wstępnych obliczeń, ich wysokość od dołu do góry w przedziale od 100-1800 metrów (dla porównania, Piramida Cheopsa ma 146 metrów). Cały kompleks to starożytne piramidy, dlatego w znacznym stopniu zniszczonych. Po bliższym przyjrzeniu się możemy spostrzec całkiem odmienne zarysy piramid. Na ich tle wyróżniają się w kamieniu te z wklęsłymi lub płaskimi powierzchniami, które nazwaliśmy “lustra”. Ich rola po zapoznaniu się z materiałami naukowymi jest niezwykle interesujące. Znaleźliśmy też formę skalną bardzo podobną do ogromnego posągu człowieka. (“lustro” i “figury” opiszemy szczegółowo w następnej części -) Mamy więc uzasadnione wrażenie, że w Tybecie jest kompleks zabytków starożytności, składający się głównie z piramid. Projektowanie Lustra “Happy House of Stone” wschodniej grupy piramid w kompleksie Kailash w południowym kompleksie piramid,Pyramidy z południowo-zachodniej grupy kompleks Kailash Wielki Lustrzany Kamień. Południowej stronie “Happy House of Stone” w tybetańskich górach.

Czy nie uważasz, że można pomylić w tybetańskich górach, naturalne rzeźbienia, z piramidami?

https://i0.wp.com/img845.imageshack.us/img845/908/fg9r.jpg

Ernest Muldaszew i Tajemnice Himalajów

– Ta myśl nie opuszczała nas do końca przetwarzania wszystkich zdjęć, rysunków i filmów. Aby uniknąć pomyłek, użyliśmy metody nakreślania. Aby to zrobić, porównaliśmy obraz z komputera z piramidami i górami, po którym “w ciemno” określaliśmy podstawowe ich kontury. Jednocześnie stawało się wyraźnie widoczne czy  jest to piramida, lub fizycznie góra. Jesteśmy przyzwyczajeni do poglądu, że “piramidy” te przypominają wygladem egipskią piramidę Cheopsa. Ale, na przykład, meksykańskie piramidy lub mniej znana egipska Dzhossera zintensyfikowały ich charakter. W Tybecie, spotkaliśmy się głównie z piramidami, które naturalnie mają strukturę warstwową, co może spowodować zamieszanie w ich identyfikacji. Bardzo pomocne okazały się szkice piramid, które zrobiłem podczas wyprawy. Fakt, że wzory mogą być reprezentowane przez piramidalne struktury w głąb, przez co trudno jest osiągnąć efekt podczas fotografowania lub filmowania. W celu bardziej szczegółowych oględzin każdej piramidy, musieliśmy ciągle wchodzić pod górę, a następnie przenosić się na następną, potem w dół i wtedy zrobiliśmy zdjęcia. A wszystko to na wysokości 5000-5600 metrów. Wiele piramid kształtem zostały połączone w kompleksy. Niektóre z nich zachowały się dobrze, a inne były zniszczone. Stopniowo jednak zdaliśmy sobie sprawę, że główne cechy wyróżniające piramidy ułatwiają orientowanie się w nawigacjii.

– Musi być bardzo trudne poruszać się po stokach na takiej wysokości?

– Tak, oczywiście. Ponadto, w obrębie piramid zanikał apetyt. Dzięki jedzeniu cukru wzmacnialiśmy organizmy. Po opuszczeniu strefy piramid apetyt powracał.

– Ernscie Rifgatovichu, ostatnio w świecie po raz pierwszy przeprowadzono przeszczep oka. Ty jako chirurg zrozumiałeś po 4 akademickiech wyprawach w Himalaje i doTybetu, odkrywając niezwykłe piramidy. Jak wytłumaczyć tak dziwne zmiany w naukowym podejściu?

– Fakt, że to właśnie tutaj, w Rosji, opracowano naukowo dziedzinę studiów z zakresu tzw energi subtelnej. Należy w związku z tym wymienić, uczelnię akademicką Kaznacheyeva i takich wybitnych naukowców jak Kozyriew, Ilyin, Trofimov, Akimov, Proskuryakov i wielu innych. Naukowców z różnych dziedzin nauki (fizyków, biologów molekularnych, i innych) w trakcie swoich badań zmuszeni byli uznać istnienie Najwyższej Inteligencji. Oni zwrócili uwagę na wiedzę religii z naukowego punktu. My, lekarze, badając tajemnice ludzkiego ciała, również doszliśmy do tego samego wniosku. I wyprawy do Himalajów i Tybetu dały nam dość logiczny obraz. Ponadto lamowie tybetańscy powiedzieli, że religia nie jest tą religią jaką znamy, a zarejestrowaną i wykonywaną przez wieki wiedzą od poprzednich cywilizacji. Świat jest bardziej skomplikowany niż nam się wydaje! W świecie wszystko jest połączone, jak ludzie lub piramidy. Weźmy na przykład fakt, że większa część DNA ma piramidalną strukturę. Obliczenia do przeszczepu oczu ,zrobiliśmy biorąc pod uwagę nie tylko wiedzę medyczną, ale również wiedzę uzyskaną w trakcie wypraw istotną z punktu widzenia współczesnej fizyki i biologii. Ostatnia wyprawa do Tybetu w tym zakresie była szczególnie przydatna.

Byłeś w Death Valley(Dolina Śmierci)?

– Tak. Minęliśmy je. Znajduje się na wysokości 5680 m, nie odbiegało od ścieżki, którą nam wskazał lama.

– Na Ziemi jest więcej białych plam. Prawdopodobnie i w tym regionie Tybetu, odwiedzanym przez lyudzi.Dlaczego przed tobą nikt nie zauważył tych piramid?

– Obszar świętej góry Kailash, mimo odległości i na dużej wysokości, często odwiedzany jest przez pielgrzymów z Indii, Nepalu, Bhutanu, a nawet krajów europejskich. Niektórzy z nich przyjeżdżają żeby tylko patrzeć na góry, inni próbują przejść wokół Kailash robiąc koło a jeszcze inni – z tych, którzy są silniejsi – próbują sprawdzić , obszar ma ponad 60 km. Przedstawiciele hinduskiej i buddyjskiej religii mają prawo do przejścia świętego okręgu w kierunku wskazówek zegara, przedstawiciele starożytnych religii w przeciwną. Uważa się, że osoba, która zatoczy koło, uwolniona zostanie od grzechu, a jeśli przejdzie wokoło 108 razy, staje się świętą. Pielgrzymi mają szczególną psychologię, która opiera się na depresji w sobie, gdy mają do czynienia z czymś świętym. Ci ludzie, przezwyciężając problemy i trudności starając się dotrzeć do miejsc świętych, boskich i zmysłowych docierając tam oddają się medytacji. Naukowe zrozumienie rzeczywistości im jest obce i nie do przyjęcia. Bo to właśnie Kailash jest we wschodnich krajach najświętszym miejscem na świecie. Więc można sobie wyobrazić tych pielgrzymów. Informacje o tej dziedzinie u ekspedycji naukowych, nie spotkałem. Ekspedycja Mikołaja Roericha dążyła do osiągnięcia góry Kailash, ale się nie udało. Przy okazji udało nam się uzyskać z wielkim trudem od chińskiego rządu zgodę na prowadzenie tej ekspedycji naukowej. Ale nawet na ludziach najbardziej skłonnych do badań naukowych w najtrudniejszych warunkach górskich, burzach piaskowych mógło naznaczyć swoje piętno. Wcześniej w Himalajach musiliśmy długo się aklimatyzować do tamtejszych warunków.

– A co jest napisane na świętej górze Kailash w słynnych pismach tybetańskich? Czy masz uprawnienia do ich badań?

Głównie piramidy. – Z wielkim trudem ale wciąż mogę badać niektóre z nich. Pisali oni, że góra Kailashoraz okoliczne góry były budowane mocą pięciu elementów. Bonpo Lama, którego poznaliśmy, wyjaśnił, że pięć elementów (powietrze, woda, ziemia, wiatr, ogień) musi być rozumiane jako energia psychiczna.

– Wiemy, że ludzie, którzy weszli na szczyt piramidy Cheopsa, mieli dziwne uczucie, porównywalne do głębokiego psychicznego transu. Jednocześnie płaskie, jakby odcięta góra meksykańskie piramidy są odwiedzane przez wiele osób, i nic z nimi się nie dzieje.Czy próbowałeś wspiąć się na górę co najmniej jednej z piramid w Tybecie?

https://i0.wp.com/img854.imageshack.us/img854/3696/9gtd.jpg

Ernest Muldaszew i Tajemnice Himalajów

– Tybetański Lama wzywał nas, byśmy nie zchodzili z drogi, która idzie świętym okręgiem, wyjaśniając, że poza szlakiem będziemy w strefie tantrycznej. Szczerze mówiąc, od czasu do czasu odchodziłem od szlaku w górę lub dół, rysując piramidy. A nawet byłem u stóp dwóch z nich, ale w zasadzie trzymaliśmy się sugesti lamy. Na szczycie piramidy się nie podnisły. Ponadto, mamy informacje o dziwnej śmierci czterech górskich wspinaczy, którzy stanęli na jednej z gór, w pobliżu Kailash. Wszyscy z nich zmarli na różne choróby (w sile wieku) w ciągu 1-2 lata po wizycie w Tybecie. Teraz z perspektywy czasu, cieszymy się, że posłuchaliśmy lamów. Po przetworzeniu wszystkich materiałów dowiedzieliśmy się, że piramidy tybetańskie łączą się z ogromnym kamieniem “lustrem” w wyniku czego, naszym zdaniem, zmieniają się właściwości czasu.

[/img]

– W większości przypadków, są ogromne. Mające “struktury lustra”, lamowie nazywają je “Szczęśliwe Kamienne Domy”, wysokość wklęsłego “lustra” , oszacowaliśmy orientacyjnie na 800 metrów, czyli prawie 3 razy takie jak 100-piętrowy wieżowiec. Obok od północy tego “lustra” jest półokrągłe wysokości około 350 metrów. Lustra Kozyriewa” prawie kopie na południowej stronie “Happy House of Stone” jest na ogromnej płaszczyźnie, która jest połączona pod kątem prostym z innym ogromnym wklęsłym “lustrem” o wysokości około 700 m (fot. 2). Co ciekawe ludzie, którzy odwiedzali “lustra Kozyriewa” zauważyli, że dostawali zawrotów głowy, lęków, widząc latające spodki, widzą siebie jako dziecko itd. Wysokość “lustra Kozyriewa” to tylko ok. 2-3 metry. Trudno sobie wyobrazić, co stałoby się z osobą, gdyby ją umieszczono w przestrzeni “kamiennego lustra” z Tybetu. W związku z tym można by się pokusić o fantastyczne stwierdzenie, że miejsca te zostały zaprojektowane do poruszania się w równoległych światach, o których obecnie poważnie mówią tacy wybitni uczeni jak Koznacheev, prof. Trofimov, Timasheff i inni. Większość dużych luster jest wnazachodnich i północnych stokach głównej piramidy – góry Kailash. Te trasy mają wyraźny płasko-wklęsły kształt. Wysokość “lustrer” to około 1800 metrów (7 wieżowców 100 pięterowych). Jest także wiele więcej mniejszych “kamiennych luster”, które mają różne formy.

-A może te “kamienne lustra” odgrywają rolę nie tylko “Wehikułu czasu”, ale także chronią przepływ różnych energii?

Tybetańska społeczność twierdzi, że -bez wątpienia, tak. Wiele piramidalnych struktur Tybetu plus dodatkowo płaskie “kamienne lustra”, umożliwiają ekranowanie energii, “zbieranej” przez piramidy, połączone ze strumieniem energii innych piramid i “luster”. Badając strukture “lustrzanych-piramid” z samolotu mamy wrażenie, że “lustra” zostały wykonane oddzielnie, jak i piramidy. Ale jak były wykonane te wielkie płaszczyzny kamienia, pozostaje niejasne. Niektóre konstrukcje zwierciadeł są dość o nietypowym kształcie. Czasami na szczytach gór w Tybecie stoją regularne “struktury lustrzane”. Wydaje się, że subtelne energie są tak zróżnicowane, jak badania i wykorzystywanie różnego rodzaju kamieni używanych w budownictwie. Niestety, współczesna nauka dopiero zaczęła zdawać sobie sprawę z istnienia takich energii, ale istnieje poważne podłoże do ich badania, itp. Ci, którzy zbudowali “lustrzane piramidy” w Kailas” (City of the Gods), znali prawa tych subtelnych energii i czasu i nauczyli posługiwania się nimi. Energie te są, oczywiście, “formotropne”, tj. zależne od kształtu struktury. Dlatego mamy tak zróżnicowane struktury kamienia. –

-Jak myślisz, kto zbudował ten niesamowity “system lustrzanych piramid”?

https://i1.wp.com/img560.imageshack.us/img560/497/vxuu.jpg

Ernest Muldaszew i Tajemnice Himalajów

-Cały czas zadawałem sobie to pytanie. Na szczęście ci, którzy zbudowali kompleks, zostawili ślady.

– Uważa się, (w szczególności mowa o tym w książce, “Od kogo pochodzimy?”), że najbardziej zaawansowaną cywilizacją na Ziemi byli Lemurianie którzy przejeli moc Świetego Ducha. Ta cywilizacja żyła wiele milionów lat temu. Jeśli uważasz, że kompleks został zbudowany przez Lemurian, konieczne jest uznanie jej za fakt. Czy to prawda?

– Nie sądzę. Fakt, że na kilku piramidach starożytni budowniczy pozostawili ślady w postaci rysunków, bardzo podobne do ludzkich twarzy (fot. 1). Osoba na zdjęciu nie wydaje się twarzą Lemurianina który, zgodnie z naszymi wcześniejszymi badaniami mał mały nos i duże oczy. Wyglądał bardziej jak człowiek Atlanta – cywilizacji, która była przed nami.

– Dlaczego Atlanta? Osoba na zdjęciu, choć rysunek częściowo zniszczony przez czas, możemy go z powodzeniem porównać do twarzy współczesnego człowieka.

– Nie różnił się zbytnio od twarzy wspólczesnego człowieka, kontrast, jak opisano w literaturze buddyjskiej, był w różnicy drugości – długi język, 40 zębów, połączone błoną palce, wzrost do 3-5 metra i więcej. Okazało się również pośrednio potwierdzać, że osoba przedstawiona na fotografii może być obliczem Atlanty. Na piramidalnej strukturze Gompo Pang wyrzeźbiono cztery ludzkie postacie, bardzo dobrze widoczne. Atlanta jest 4. W wyścigu cywilizacji na Ziemi (my jesteśmy – piątymi w wyścigu). Czy jest to bezpośrednie nawiązanie do faktu, że kompleks w Kailash wybudowali  4-ci w wyścigu – Atlanci? Co więcej, ludzie przedstawieni owalnie z dwoma otworami są bardzo podobny do opisu statku powietrznego Atlantydów – Vimana.

– Ale jeśli założymy, że główny kontynent Atlantyda został zniszczony podczas potopu 850.000 lat temu (Bławatska), możemy myśleć o kompleksie piramid Kailash, że zostały zbudowane niemal milion lat temu. Co o tym sądzisz?

– Logika nakazuje twierdzenie, że tak. Atlanci, jak opisano w tybetańskiej religii Bon, Guruna i innych, w pewnym momencie w ich historii, doszli do wiedzy Lemurian w przechwytywaniu władzy nad duchową energią. Wiedza ta została nagrana na specjalne płyty …

– Słynne złote płyty, gdzie spisano “całą wiedzę”?

– Tak. Według licznych legend, te płyty są jeszcze ukryte w głębokich zakamarkach Tybetu i Himalajów. Ale najbardziej zaskakujące było to, że znaleźliśmy w obszarze Kailash pomnik potwierdzający te przypuszczenia.

– Czy widziałeś złote płyty?

– Na szczycie jednej z największych piramid, zobaczyliśmy pomnik w postaci siedzącego mężczyzny (fot. 2). Wysokość tego pomnika, na przybliżeniu szacując, wynosi 40 metrów (wysokość budynku 16-piętrowego). Komputerowe przetworzenie zdjęć i materiału wideo wykazało, że postać na pomniku “siedzi” w pozycji Buddy, lekko pochylona, trzymając jakiś krążek na kolanach (lub książkę) i ją odczytuje. Twarz posągu zwrócona na południowy-wschód – gdzie leży Ocean Spokojny, tam gdzie już nie ma legendarnego kontynentu Lemurii. Możemy więc założyć, że ten pomnik symbolizuje wiedzę Lemurian, Atlantów na “złotych płytach”, które przyczyniły się do budowy piramid odzwierciedlających skomplikowany system Kailash.

– Czy pomnik wskazuje miejsce, gdzie ukryto “złote płyty”? Nie było ich we wewnątrz piramid egipskich i mumii starożytnych.

– Nie wykluczone. Ale aby osiągnąć status “prawnego odczytania” jest prawie niemożliwe aby to było w zasięgu jednego z “kamiennych luster”. Być może wymaga to cierpliwości i pewnej rezerwy do ludzi z naszej cywilizacji w dostępie do tej wiedzy tajemnej, która zmieniłaby nasze życie. Ponadto, tam i wszędzie w tym regionie są struktury kamienne jak pałace (zdjęcia 3, 4, 5). Ciekawe, że te struktury z kamienia, jak widać, nie wydają się nie mieć okien ani drzwi. Tylko dziwne kształty.

– W jakim celu myślisz, włożono tyle energii i inwencji we wzniesienie tych wielkich pałaców, “lustrzanych” i piramid?

-Celem, myślę, jest globalna wspólna naziemna skala. Odkryliśmy na to wiele dowodów.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s