Rzym BYŁ budowany w jeden dzień

Rzym BYŁ budowany w jeden dzień

Tytuł oryginalny: Rome WAS built in a day
Tłumaczenie:QueenOfTheDamned,
Tytuł jak tytuł tego tekstu, ale jest kilka ciekawych informacji, które można w nim znaleźć.

FREEDOM from GOVERNMENT – How to Reclaim Your Power (3:32)

Królestwo pomysłów

Dawno temu było miasto o nazwie Rzym. Przez pięć wieków było republiką, było prowadzone przez dobrych ludzi i było pięknie. Pewnego dnia stało się królestwem pomysłów, gdy przybyła do niego rodzina znikąd . Były to, rodzina Juliana z Juliuszem Cezarem i jego adoptowanym bratankiem Augustem, następnie rodzina Piso, która była Flawiuszami. Nadszedł dzień w którym krew wypełniła ulice Rzymu, także Tacyt wspomina go jako dzień grozy. Tytus zburzył świątynię w Jerozolimie i umieścił łuk w Rzymie. W oczach jego syna Wespazjana (Titus Flavius Vespasianus) był bogiem i Euzebiusz , Św. Augustyn i Hieronim dali podstawy w światowej fikcji razem z Konstantynem Wielkim. Oszustwo i imperializm stało się porządkiem dziennym, a w jego wyniku nastąpiły grabieże ziemi, inkwizycja, krucjaty i podbijanie ludzi .
Nauczanie kłamstwa o historycznym Chrystusie dało oparcie trzem strukturom, które stały się trzema największymi fikcjami: było to prawo, religia i nauka. Tylko niektóre jednostki na ziemi będą miały nad nimi kontrolę, a teraz aspekt prawny musi być rozpatrywany przez nas. Filozofowie i mędrcy zmarli, miejsca w których przechowywano wiedzę spalono … i elita rodzin prowadziła Rzymski świat pozorów …. tak , że żyjemy w królestwie idei, z Rzymu , który wyszedł z Chaldei i Babilonu . Rzym miał wiele do zaoferowania. Dbali o innowierców. Zbudowali Koloseum, dali głupim masom chleb i igrzyska. Dali nam swoje maksymy i ich architekturę. Dali wszystkim Julio-Gregoriański kalendarz, ale dobrzy ludzie zdali sobie sprawę, że Rzym chce przejąć świat, a świat stawia im opór. Bolszewicy sprawili, że Rosję przyjęła ich kalendarz, a Anglia była zmuszona przyjąć go w 1751 i rósł , a cały świat ustawił swoje zegary do niego. Dali nam alfabet, pojawił się na klawiaturach komputerów na całym świecie, nawet w tak daleko jak w Japonii z ich Kanji, Katakana i Hiragana: mieli ROMAJI. Dali nam język łaciński, stosowany w głównych językach świata – angielskim i hiszpańskim, w francuskim, portugalskim, włoskim, holenderskim i niemieckim. Dali nam system gospodarczy zwany kapitalizmem. Dali nam fikcyjny Judeo-Chrześcijański system religijny, który nie jest ani żydowskim, ani chrześcijańskim z trzydziestoma tysiącami denominacji Chrześcijaństwa/Christianity, wszystkie zarejestrowane jako firmy/osoby prawne. Dali nam system polityczny, chrześcijańską demokracje, która jest samosądem. Dali nam podrobioną naukę. Dali nam Prawo otwartego Morza (High Seas), które jest jednolitym kodeksem handlowym(Uniform Commercial Code) lub Prawem Kanonicznym(Canon Law) lub Prawem Morskim(Maritime Law), zwane również prawem Rzymskim(Roman Law). Obecnie zachodni świat działa na podstawie praw Watykanu, który jest Boskim biznesem [GOD business <guns, oils, drugs>( broń , ropa, narkotyki)]. Watykan stał się największą korporacją na ziemi z wieloma odnogami, oferującymi najbrdziej dochodowe usługi: wojny , handel ludźmi , podbijanie państw, tworzenie fikcyjnych walut, Rezerw Federalnych, podatki, morderstwa, grabieże, indoktrynacja i leczenie nas. Byli razem w łóżku z banksterami i Rothschildami. Amschel Rothschild pojechał całować papieża w Neapolu i dbał o pieniądze Watykanu od 1823.
Bankierzy, Klub Rzymski, Jezuici, Kawalerzy Maltańscy, Komisja Trójstronna, Bilderbergowie i Rada Stosunków Zagranicznych(CFR), wszystkie są odnogami Watykanu. To wszystko jest sfałszowane. Ile ludzi zginęło od ciemnego kapłaństwa kultu Rzymu, z Biblią w lewej ręce i mieczem w prawej. Używali okropnych metod tortur jak pieczenie jąder w gorącym oleju i wkładanie w oczy ofiary gorącego pogrzebacza, po duchowe tortury w dzisiejszych sądach. Kierowali inkwizycją , jak również rynkiem, kontrolują czarny rynek i inne ciemne interesy. Robią wiele nie dobrych i perwersyjnych rzeczy, inkwizycja wciąż żyje i ma się dobrze, żyje w sądach, kalendarzu, języku, gospodarce, religii, polityce , fałszywej nauce, w prawie, fałszywych pieniędzy, podatkach, fałszywej historii, Big Pharma’ie, narkotykach i wojnie. Powiedzieli nam, że służą Chrystusowi , który okazuje się być anty-Chrystem . Watykan jest Babilonem Wielkim, Matka nierządnica wszystkich jej małych kurewskich protestanckich organizacji włączonych i siedzących pod jej zakrwawioną spódnicą. Wszystkie te korporacje płacą ogromne kwoty do katolickiego Watykanu. Aby zaangażować nas w wojny musieli zaaranżować problemy. Oni wymyślają rzeczy, które w innym przypadku by nie istniały jak terroryzm przez CIA i MOSSAD. Szefem CEO[Chief Executive Officer] Watykańskiej korporacji jest papież i kardynałowie. Byli czarnymi magami. Ci czarownicy ustanowili system własności wszystkich nieruchomości i dusz , które istnieją na ziemi dzięki Bullom Papieskim i Powiernictwu(Trust).
Co jest na nich napisane idzie w świat. Pieczętują te bulle, rzucają czar na nie i umieszczają w swoich skarbcach.

Człowieku , Poznaj siebie

Rodzimy się na świecie wolni i suwerenni. Gdzie popełniliśmy błąd? Moment, w którym rodzą się te agencje i ustawiają się w kolejce po nasz podpis i rejestracje aby oddać naszą suwerenność. Przez tysiące lat Rzym czynił niewolników z rodzaju ludzkiego.
Nadszedł czas, aby uwolnić się na zawsze od wynalazków najpotężniejszego imperium jakiego kiedykolwiek poznał świat.
Najwspanialszymi dokumentami w historii są Angielska Wielka Karta Swobód (Magna Carta) i amerykańska Konstytucja, są prawdziwymi zapisami, ponieważ ludzie byli ich sygnatariuszami. Ludzie ustanowili te Powiernictwa(Trust) i zgodzili się na nie.
Ale Watykan utworzył własne powiernictwa (Trust), które zostały podpisane przez papieży w zaciszu własnego miejsca zamieszkania, z wyłączeniem wszystkich innych – w tajemnicy, innymi słowy, bez naszej zgody.
Nie zgadziliśmy się na nie. Historia może być niejasna, ale ogólny obraz jest taki, że te rody stały od tysięcy lat za różnymi korporacjami, które przekształciły się w czasie. Wracając do czasu Echnaton’a i Hyksosów w Egipcie i dalej prześledzić z powrotem do Babilonu.

Rzym jest nowszy. Książka o tytule Synagoga Szatana obnaża grono ludzi, którzy NIE są Żydami, ale syjonistycznymi Chazarami prowadzącymi świat i Rzym. Oni porwali dobre imię Żydów, które faktycznie oznacza intelektualnych mędrców z każdego kraju (Rozdział Dz 2). Nie są rasą.
Watykan jest produktem Echnaton’a, Hyksosów, Juliana, Flawiusza i Konstantyna. Jest to pracująca ręka w rękawicy bankierów i religii.
Oni zawsze prześladują tych kilku światłych, prawdziwych naukowców oraz nakłaniają ludzi do pamiętać, kim są i odzyskać swoją władzę.
oraz ludzi, którzy pamiętają kim oni są i odbierają ich władzę.
Swego czasu w Rzymie niewolnicy byli pracownikami, z czasem to się zmieniło. Afrykanie byli wysłani statkami do Ameryki do pracy na plantacjach. Niewolnictwo jest wciąż żywe wśród nas. Chyłkiem i ukradkiem, my ruchomy majątek zostaliśmy sprzedani w Rzymską niewole. W XIV i XV wieku Watykan ustanowił Powiernictwo o nazwie Cestui Que Vie Trusts, że corporatized free spirit, dzięki bulli papieskiej.Bulla jest zrobiona po częsci z krwi dziecka. Oznacza to prawdziwe ludzkie dziecko.(Kiedy Królowa udzieliła jej królewskiej zgody przepisać Zjednoczone Królestwo (UK) na Traktat Lizbonski podpisała kozią skórę, która została opieczętowana oprawiona w niebieską skórę i wysłana do Rzymu. Dokumenty zostaną zakwaterowane w Rzymie.)
To nie może być po prostu napisane na papierze, to nie daje takiego samego życia. Jest zrobione na pergaminie lub podniebieniu miękkim (velum), skórze żywego stworzenia. To nadaje temu życie i robi oprawę zaklęcia. Bulla papieska która utworzyła pierwsze powiernictwo jaki kiedykolwiek zostało utworzone, było przez papieża Bonifacy VIII w 1302 stworzył Ekspress Trust. To było Unum Sanctum. Trzy późniejsze powiernictwa czerpały swoją moc z tego. Mówi ona „cały świat i wszystkie dusze razem wzięte są nasze/‘the entire world and all the souls in it are ours’”(należą do Kościoła Katolickiego).

Powiernictwo oznacza zaufać. To co zdarzyło się był gdy Krzyżowcy odjechali ze swoich pałaców i pojechali do Jerozolimy to powierzyli zaufanemu przyjacielowi pilnowanie ich majątku i przekazanie mu w zaufaniu do czasu ich powrotu. Zaufany przyjaciel został Powiernikiem (Trustee) i kończyli roszczeniem pretensji do własności nazywało się to Claim of Right.

Krzyżowcy nie mieli wsparcia ze strony sądów i nie mogli odzyskać swoich własności z powrotem. To było Unum Sanctum . Zapieczętowali, rzucili czar i umieścili ją w swoim skarbcu. Masz może Bullę papieską, w której przeklęty jest cały świat cały, a do tego rości prawo do jego posiadania? Robisz tego rodzaju gówna? Nie? Oni robią. Pytają nas oto aby się zarejestrować kiedy się rodzimy, nasi informatorzy, rodzice powiadamiają rząd, że zostaliśmy zrodzeni: rząd rejestruje nas i daje nam numer. Ten numer podąża za nami nami do końca naszego życia. Lub trwa do 75 roku życia, jeśli żyjesz dłużej. Bez powiadamiania nas rząd wykorzystywane go do tworzenia powiernictwa do którego stajemy się przynależni.
Rejestracja: „regis” oznacza Króla, któremu złożyłeś swoje przewodnictwo oraz zawarłeś z nim umowę/kontrakt.
Kiedy „narody” „wymagają” od mieszkańców kraju „w imieniu prawa”, aby zarejestrować swoje dzieci, po rejestracji, numer w akcie urodzenia jest numerem na trzech kontach (powiernictwach/Trust) Cestui Que Vie. „Cestui” to po łacinie liczba „sześć”, są trzy takie Powiernictwa Cestui Que Vie założone na nas: dlatego 666, Znak Bestii, zwierzę. Wszyscy składamy się węgla, wszyscy ludzie, zwierzęta , rośliny, wszystkie żywe stworzenia. Atom węgla, składa się z sześciu protonów, sześciu elektronów i sześciu neutronów. Biblia mówi o liczbie człowieka: ” Liczba ta, to Sześćset sześćdziesiąt sześć”.
„Cestui Que Vie” to nazwa Twojego zniewolenia. Nie znamy znaczenia naszych aktów urodzenia. Mamy zaległości, a potworne rządy pojawiły się dookoła. A teraz sądy handlują naszym fikcyjnym imieniem, kiedy wysyłają nam wezwania do swoich placówek oferując nam usługi orzekania. Ale w prawie nieruchomości(Law of Land , to jest prawie powszechnym(Common Law), sędzia nie ma jurysdykcji. I przychodzi przebudzenie, Platon nazywał to anamnezą, czas w którym przypomnimy sobie kim jesteśmy. Wiadomość zaczyna rozprzestrzeniać się na całym świecie: byliśmy naprawdę suwerenami cały czas i nie potrzebujemy ich usług i musisz o tym wiedzieć. Musimy wiedzieć, że nie potrzebujemy zawierać umów z tymi prywatnymi korporacjami/firmami. Wiadomość ta rozprzestrzenia się. Ludzie mają dość. Na różne sposoby i na różnych poziomach zaczynają łapać o co chodzi, wiele wolnych ludzi na ziemi mówi, że nie potrzebuje ich rzeczy ani ich usług. Zaczynają rozumieć jako, że jako suwereni nie potrzebują od nich żadnej zgody. Aby przywrócić sprawiedliwość i prawo na świecie musimy odzyskać naszą władzę przez odzyskanie naszej pozycji. W rzeczywistości jesteś jedynym beneficjentem i udziałowcem swojej zarejestrowanej korporacji/firmy: Twój zarejestrowany akt urodzenia.
Jesteś generalnym wykonawcą. Możesz powiedzieć do sędziego: „Jestem Generalnym Wykonawcą/Realizatorem na tym koncie. Z czyjego upoważnienia używasz tej nazwy jako osobistej identyfikacji? Zamierzam powołać powiernika, a Ty rozstrzygniesz tą sprawę. Do widzenia”. Następnie wydostań się stamtąd. Trzeba powiedzieć, że nie zgadzasz się na ich jurysdykcje i że jesteś jedynym beneficjentem i udziałowcem swojej korporacji/firmy. Zrozum, kim jesteś.

Dusze zaginione w morzu

Powiernictwa uzurpują sobie prawo do wszystkich nieruchomości na planecie, do wszystkich osób (bydła) i wszystkich ich dusz. „Stolica Apostolska/Holy See” ratuje dusze zagubione na morzu, więc administrują według Prawa Morskiego(Maritime Law).

Są to trzy Fundacje:
1) ROMANUS PONTIFEX utworzony przez papieża Mikołaja V w 1455. Jest to pierwszy zapis w testamencie – Akt, Wola i Korona (Deed, Will and Crown) na ziemi . Pozbawia Cię wszystkich Twoich nieruchomości, własności ziemskich i tytułów do nieruchomości. W tym systemie nie jesteś właścicielem swoich tytułów , nigdy nie będzie. Nie masz nic. To co masz to prawo użytkowania . To jest to co oznacza tytuł.
2) Następnie AETERNI REGIS utworzony w 1481, przez papieża Sykstusa IV. Znaczy „Wieczna Korona/Eternal Crown”. Ten zabiera Twoje osobiste rzeczy i sprawia, że jesteś niewolnikiem. Commonwealth Wspólnota pojawiła się tutaj . W Incipit Bulli Papieskiej, mówiącej: „Na wieczną pamiątkę”.
3) CONVOCATION, trzecie powiernictwo, utworzone w 1531 roku , które rości Twoją duszę.

Wszyscy zostaliśmy ochrzczeni w Kościele katolickim, poprzez Akt Urodzenia. To rytuał. Ten rytuał był czyniony w szpitalach, ponieważ od około około 1870 do 1931 ze względu na Abrahama Lincolna i banksterów , szpitale były obiektami wojskowymi. Urodziłeś się w oddziale: w ich oczach jesteś podopiecznym państwa. Chyba, że obalisz ten stan rzeczy i wtedy oni odejdą od tego. To trio powiernictw odpowiadają Tiarze(Tiara), którą papież nosi od czasów papieża Bonifacego w 1302. Mamy umowę z tymi powiernictwami od momentu kiedy nasze urodzenie zostało zarejestrowane. Jesteśmy beneficjentami tych powiernictw, a rząd jest powiernikiem. To dlatego mogą przyjść i zabrać Ci Twój dom, odebrać Ci Twoje dzieci, mogą przetrzymywać Cię w więzieniu, jak towar w magazynie. Jesteś towarem a oni uzurpują sobie prawo własności do świata i robią, bo nikt nie zakwestionował ich i ich Bulli oraz Powiernictw. Te powiernictwa Cestui Que Vie mają zastosowanie na całym świecie, za pośrednictwem ONZ, przez Rothschildów, poprzez Konwencje Genewskie i wszystkimi konwencjami, które mówią, że stajemy się „wolni”. Papież Bonifacy pierwszy nosił podwójną koronę. Potrójna Korona, która się pojawiła to Tiara, która stoi za trzema Powiernictwami, kradnie nasze nieruchomości , własność i duszę. Możesz uwolnić się od tego zniewolenia, jeśli nauczysz się jak zawalić te Powiernictwa. Powiedz im, że nie potrzebujesz ich usług; mamy już dość. Jako, że nie posiadamy naszychnieruchomości/ziemi i musimy płacić podatki od nieruchomości do królestwa/państwa?! Weź akt własności(title Real Estate): słowo „real/prawidziwy” nie oznacza „Royal/królewski? W języku hiszpańskim (Latin) tak. „Familia Real” znaczy Royal Family/Rodzina Królewska. Angielskie słowo „real/prawdziwy” znaczy autentyczny, nie oznacza tego samego w języku hiszpańskim. To niewolnictwo . Ludność została ogłupiona, a co dziennie będą nowe podatki. Zarejestruj swój samochód, zwierzęta, to i tamto. Gdy idziesz do sądu korzystasz z Prawa Powierniczego. Gdy idziesz do sądu jesteś zagubiony na morzu, nie rozumiesz, co się dzieje, nie rozumiesz żargonu, i dlaczego przegrywasz – i nie znajdujesz tam sprawiedliwości. To okrutne , okrutne. Ktoś idzie do sądu z adwokatem reprezentującym go, aby udowodnić, że on lub ona jest podopiecznym państwa – a prawnik pracuje na konta Cestui Que Vie. Prokurator jest Clerk , tak samo jest z sędzią. Osób jest zaginiona, więc potrzebuje konta Cestui Que Vie i kogoś by mu pomóc w zarządzaniu jego sprawami, które są jego skradzionym majątkiem. Aeterni Regis przejmuje nieruchomość która została nam ukradziona. Akt urodzenia w Commonwealth w Australi, który jest zarejestrowany w Security and and Stock Exchange Commission w Nowym Jorku czyni Cię akcjonariuszem. Twój akt urodzenia jest wart 15 milionów dolarów. Oni okradli nas z naszego prawdziwego bogactwa. Cały system działa na podstawie domniemania Twojego zagubienia na morzu – niekompetencja . Więc oni administrują Twoim powiernictwem dotąd, dopóki nie napiszesz do Prokuratora Generalnego(Attorney General) i powiesz mu, że przybyłeś i będziesz Generalnym Realizatorem(you have come of age and that you are going to be the General Executor). To wsadza Cię w siedzenie kierowcy, a nie ich. Dlaczego mają Stolicy Apostolską/Holy See? Aby dbać o sprawy Pana na ziemi, ponieważ Konstantyn morderca założył Kościół św Piotra i system podatkowy, na podstawie apostoła Piotra któremu klucze do królestwa były dane z powrotem w 325 roku przez „Jezusa”. Wsadzili w usta Jezusa, te słynne słowa: „Daj Cezarowi to co do Cezara należy”. Więc płacisz pensje Piotrowi, wspierasz stolice apostolską/papal see. Bóg nie dał Piotrowi skały, by uzasadnić płacenie podatków. Prawo które dał nam Bóg to była miłość i pokój, a nie Prawo Pełnego Morza/ Law of High Seas z którego wynika, że zgubiłeś się na morzu i jesteś niekompetentnych podopiecznym państwa, ponieważ urodziłeś się w wojskowej jednostce , ten szpital prowadzony jest przez Knights Hospitallier.

Obraz Kolumba?/The Columbia Picture

W 1481 zostało utworzone powiernictwo(Trust), Aeterni Regis. Było to około jedenaście lat przed tym, jak Krzysztof Kolumb wyruszył z trzema statkami pełnymi Konkwistadorów, gdy „odkrył Amerykę”, czyli podbił ziemię, która nie należała do nich.
Wyruszając w podróż dostali błogosławieństwo Rzymu i Kościoła Katolickiego.
Gdy powrócił w 1493 roku, podpisał Traktat z Tesadillos, co sprawiło, że on i jego rodzina zyskali cały Nowy Świat. Elity i Watykan podzielili go między sobą, Elitarne rodziny mają we władzy Watykan.
Imię „Krzysztof” oznacza zwiastujący Chrystusa – Kolumb jest Gołębiem Pokoju.

W więzieniu z pigułkami.

Elita wprowadziła taki typ systemu: Uprzywilejowane Międzynarodowe Rządowe Więzienie
Majątkowy Państwowy System Prywatnego Międzynarodowego Prawa Ustawodawczego (Privileged International Government Prison Estate National System Private International Legislative Law). Jesteśmy świniami w zagrodzie (PIG PENS), karmionymi pigułkami (PILLS). PIG włada wszystkimi przemysłowcami, elitarnymi rodzinami i monarchiami administracyjnymi PENS i PILLS. Możesz posłuchać ostatniego zapisu audio Franka O’Collinsa, lub Deana Clifforda na http://www.talkshoe.com
Otrzymując grzywnę za odmowę pokazania prawa jazdy, lub dostając wezwanie do sądu, przyciągają cię w odpowiednie miejsce, np poprzez pozwanie twojej korporacji. Jesteś jedynym spadkobiercą i udziałowcem w tym – twój majątek (powierniczy). Musisz odeprzeć ich zarzuty, żebyś nie dostał mandatu/poszedł do więzienia. Musisz im dać do zrozumienia w porę, powiedzmy: „Zjawiłem się tu wyjątkowo, by mieć możliwość zakończenia tej sprawy przeciwko mojemu przedsiębiorstwu. Kto na tej sali narusza prawa pewnej grupy firm?” Czemu Mormoni mają nazwiska wszystkich ludzi, waluty i góry w Utah? Nie mają do nich prawa. Są aroganccy jak monarchie z błękitną krwią. To oni dają ci prawo jazdy, pomimo tego, że podróżowanie jest naszym niezbywalnym prawem. Nie powinno być ono nadane poprzez licencję lub paszport. Kto powiedział, że nie mamy prawa podróżować? Jakkolwiek, słowa na paszporcie, które mówią za Jej Królewską Mość Księżną Elżbietę II gwarantują ci swobodny przejazd bez zezwolenia, lub przeszkody. Po co by ci one były, gdybyś był wolny? Jej piracka rodzina jest najbardziej zbrodnicza, tuż obok Rothschildów. Giorgio Vasari w zatoce Neapolu namalował obraz Watykanu z armią 200 okrętów wojującym przeciwko Turkom. Co robi Papież pośród 200 okrętów wojennych? Co on robi na zdjęciu błogosławiąc armię? Na pewno nie chciałby, żebyś widział te zdjęcia. Idą przelewać krew dla Boga. Piraci głębokich wód i oficerzy inkwizycji, którzy torturowali nas, gdy już zaczęliśmy myśleć, że odeszli.

Powołanie do Mafii.

W 325 roku Cesarz Konstantyn Wielki wydał dokument dla Papieża Sylwestra, mówiąc, że Piotr był jednym z apostołów Jezusa i że to on dał Jezusowi królestwo na ziemi, nad którym on zbudował swą skałę. Ponieważ skała Piotra była w Rzymie, Rzym rościł sobie prawo do kontraktu z ludzkością, by oni mogli kierować jego sprawami. To dotyczyło również żądania opłacania podatków; twierdzili oni, że to również obarcza ciężarem podstawowe dofinansowania Konstantyna, które były dokumentem fikcyjnym. Do dziś dzień wymuszają pieniądze, utrzymując ‚usługi’ takie jak Mafia, która przychodzi pukając w twoje drzwi, jak Mafia we Włoszech, która zabiła wielu ludzi, którzy się im przeciwstawili. Będziemy cię ochraniać, jednakże, gdy nie przyjmiesz naszej oferty, mamy paru ludzi, którzy cię pobiją. Czterdzieści lat po Konstantynie, Cesarz Julian powiedział: „Ci Chrześcijanie – to podrzynacze gardeł”.
Klasyczna Włoska Mafia idzie wprost do Watykanu. To, co zostało pokazane w filmie „Ojciec Chrzestny” było prawdą, nie fikcją. Lecz przynajmniej mamy sprawiedliwych szefów Mafijnych we Włoszech, którzy respektują granice innych ojców chrzestnych po drugiej stronie miasta.
Kardynałowie Watykanu są czarnoksiężnikami, którzy nie pożądają większości, oni chcą wszystkiego. Płacimy podatki Rzymowi i szalonym elitom Chazarskiej-Weneckiej-Czarnej Arystokracji, takim jak rodziny Saxe-Coburg Gothas, którzy są Windsorami, bankierami i maklerami. Ludzie w mundurach- policjanci, szeryfi, żołnierze, komornicy mogą dobijać się do drzwi z wezwaniem do sądu na przesłuchanie, sakrament pokuty i odpust – są oni służącymi Królestwa Rzymskiego.
Podatek Dochodowy został wdrożony mniej więcej w 1914 roku, lub krótko po Pierwszej Wojnie Światowej. Po wprowadzeniu w życie Banku Rezerw Federalnych, Woodrow Wilson wprowadził podatek jako tymczasowy sposób zarobku pieniędzy dla Ameryki na broń (do tak zwanej obrony). Ci biedni żołnierze umarli w walce dla korporacji. Ten tymczasowy zarobek nadal zbiera żniwa. Chodzimy do pracy i czasem połowa naszego wysiłku idzie na podatek dla Rzymu. Jednakże ludzie myślą, że te pieniądze są przekazywane do Skarbu Państwa. Cóż, to system Rezerwy Federalnej, który włada Międzynarodowym Funduszem Walutowym i efektywnie zarządza wszystkimi krajami świata, oprócz Libii, Iraku,Korei Północnej, Wenezueli, Sudanu – czyli krajów, gdzie wschód ma swoich najemników z Haliburton i Blackwater. Ci biedni chłopcy są uczeni, by walczyć już od przedszkola. Każdy jest nauczony, że musi dorosnąć, zdobyć prace, służyć i płacić podatki, być wyedukowanym w systemie Rzymskim – iść i walczyć za swój „kraj” gdy nadchodzi czas by „wypełnić swój obowiązek”. Ci chłopcy nie mają czasu by myśleć, będą rozumieć o co chodzi. Ogromnie bogate, potężne rodziny pociągają za sznurki tych bezbronnych ludzi i werbują ich by szli zabijać dla Halliburtona i Blackwater w Iraku, by szkolić ludzi na policjantów i oficerów, szeryfów i komorników, sędziów i urzędników w ich obrzydliwym systemie, który upadnie, gdy tylko skończy się źródło pieniędzy. Nie trzeba obawiać się upadku ekonimii. Dla stabilności wystarczy nam Rezerwa Federala. Była ona fundamentem wszystkich oszukańczych, złych uczynków na tej planecie.
Anglojęzyczne słowo „moc”(power) ma swoje korzenie w Rzymie. Fałszowało ono system antycznych tajemniczych szkół, które nie zawsze były złe. Ludzie ślubowali milczenie z powodu ochrony pięknej prawdy. Podrabianie, którego dokonali się ci ludzie z elity przyczyniło się do powstania Skull and Bones, Masonerii i Templariuszy, a także niezliczonej liczby innych organizacji – wszystkie one mają początek w Watykanie. Nie używali oni przysięgi milczenia a dyskrecji. To jest ogromna róznica. Elitarne rodziny, które kontrolują Watykańską korporacje apostoła Piotra to zwykli psychopaci. Rozdział w książce „Babilońscy Bankierzy” nazwany Monoteizm, Wojsko, Pieniądze i Monarchie pokazuje jak te intrygi współpracują ze sobą. Watykan i Jezuici siedzą na szczycie piramidy i kontrolują nas za sceną, razem z Królami i królewskimi psychopatami, którzy myślą, że mają boskie prawo do rządzenia innymi. Jednakże Królowa służy Papieżowi. Pod nią są czołgi umysłów i światowa kontrola finansów, światowa kontrola zasobów, kontrola populacji i my – zmanipulowani, wykrwawieni słudzy na końcu.
Gdy idziemy do pracy, jesteśmy opodatkowani i płacimy jego połowę rządowi, Watykan jest najbardziej potężną jednostką na tej planecie, za wyjątkiem w „Temple Bar”.

Temple Bar

Temple Bar (kościelna nazwa ) jest najświętszą z najświętszym świątyń, która znajduje się na bezimiennej ziemi o powierzchni mili kwadratowej w City of London, jedyna kraina na ziemi bez tytułu i jedyny kawałek ziemi na planecie Ziemia, który jest ponad i powyżej Watykanu. To jedyne miejsce na ziemi, do którego Watykan nie rości sobie praw jako swojej własności. Została przyznana Zakonowi Templariuszy. Temple Bar prowadzi to przedstawienie. Prowadzą ten amok. Kim oni są? Są to prywatne gildie zarządzające systemem prawnym w naszych sądach. (Kapłani Ba – al’a. ) Jest to miejsce, gdzie wszelkiego rodzaju przestępstwa są wymyślane i podawane do masom proletariatu. W tym miejscu znajduje się „Zewnętrzną i Środkowa Świątynia”. Jest równoległa do Jerozolimy – jest w niej środkowa i zewnętrzna Świątynia, która jest ” Najświętszą z Najświętszych”. Środkowa Świątynia przyznana City of London jest Nowym Jeruzalem. Jest oparta na systemie niewolnictwa przywiezionym z Jerozolimy przez Templariuszy. W zewnętrznej świątyni goje/goim pobieraja nauki ezoterycznych religii, spreparowane historie, że Jezus Chrystus jest jedynym Zbawicielem jaki kiedykolwiek był, który utrzymuje masy niewiedzy i niewoli zewnętrznej świątyni.
Chociaż mają macki na całym świecie, trzy małe miasta sterowane przez Rzymskie korporacje prowadzą to przedstawienie:
Washington DC jest mechanizmem wojennym ;
City of London zajmuje się finansami całej planety przez Bank Anglii i RezerweFederalną ;
Watykan zajmuje się naszymi duszami, zatruwaniem umysłów i propagandą naukową.
Mają tytuły Cestui QueVie kont, dla całej Ameryki.

CDN

Źródło: spreadingtheword-now.blogspot.co.uk

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s