Kaczyński deklaruje: Ustalone. Polska nie przyjmie uchodźców.

Kaczyński deklaruje: Ustalone. Polska nie przyjmie uchodźców.

Prezes Prawa i Sprawiedliwości, Jarosław Kaczyński, oświadczył w rozmowie z internautami, że Polska nie przyjmie uchodźców z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej. Przekonywał, że stanowisko jest ustalone i jest oficjalną deklaracją premier Szydło oraz partii. [Sraty taty dupa w kraty – admin]

Prezes Prawa i Sprawiedliwości, podczas specjalnego czatu z internautami odpowiedział na pytanie dotyczące przyjmowania uchodźców przez Polskę. Lider obozu władzy oświadczył, że w związku z ostatnimi wydarzeniami w Europie zachodniej, Polska nie przyjmie nikogo, ponieważ nie mamy odpowiedniego mechanizmu zapewniającego bezpieczeństwo obywatelom Polski.

– Po tych wydarzeniach, które miały ostatnio miejsce, związanych z aktami terroru, my nie będziemy przyjmować uchodźców, bo nie ma mechanizmu, który by nam zapewnił bezpieczeństwo – oświadczył Jarosław Kaczyński.

Jak podkreślił prezes PiS, jest to stanowisko premier Beaty Szydło, całkowicie popierane przez jej formację, jak i przez niego.

– To ci, którzy dzisiaj maszerują (chodzi o KOD i antypisowską opozycję) chcą, żeby uchodźcy przybywali do Polski, żeby polskie normalne życie zostało zakłócone. My mamy w tej sprawie zupełnie inny pogląd. Chcemy pomóc uchodźcom, ale chcemy im pomóc finansowo, w miejscach gdzie w tej chwili przebywają – dodał Jarosław Kaczyński. [A jakie, kuźwa, mamy wobec nich zobowiązania? Kolonizowaliśmy ich? Bombardowaliśmy? – admin]

http://pikio.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s