9 MAJA – ROCZNICA ZWYCIĘSTWA W DRUGIEJ WOJNIE ŚWIATOWEJ

9 MAJA – ROCZNICA ZWYCIĘSTWA W DRUGIEJ WOJNIE ŚWIATOWEJ

Ludowe Wojsko Polskie – ŻOŁNIERZ PRZEKLĘTY PRZEZ ŻYDOWSKIE METY.

Zbliża się kolejna rocznica zwycięstwa nad zbrodniczą, nazistowską Trzecią Rzeszę niemiecką To dzięki Ludowemu Wojsku Polskiemu oraz Armii Czerwonej Polska odzyskała niepodległość, a Polacy uniknęli zagłady. Ale tej rocznicy ponownie w Polsce nie będziemy obchodzić, Polska nie wyśle swojej reprezentacji na defiladę w Moskwie, mimo , że zaraz po wojnie nie została nawet dopuszczona do defilady zwycięstwa w Londynie.

W planach zbrodniczej nazistowskiej III Rzeszy Niemieckiej była całkowita eksterminacja narodu polskiego w ramach General Plan Ost – plan zagłady Słowian

Ci co nas Polaków i Polskę wyzwalali są dzisiaj przeklęci, a podsuwa się Polsce fałszywych bohaterów i fałszywe uroczystości.

To Plac Zwycięstwa w Warszawie (dla upamiętnienia zwycięstwa w Berlinie) przemieniono na PLAC KLĘSKI – plac imienia zdrajcy Piłsudskiego – agenta niemieckiego, który doprowadził do klęski wrześniowej i uratował rewolucje bolszewicką
.
Dziś zamiast świętować zwycięstwo 9 maja – świętujemy rocznicę 3 Maja rocznicy Konstytucji która wprost doprowadziła do drugiego i trzeciego rozbioru Polski.
Zwycięstwo pod Grunwaldem w 1410 i w Berlinie 1945 to największe zwycięstwo słowiańszczyzny nad Krzyżakami /Prusami/ Niemcami – a w dzisiejszej Polsce świętujemy nasze porażki i ofiary spisków wrogów Polski uroczyście obchodzimy święto

Konstytucji 3 Maja prowokacje to była przebiegła prowokacja Pruska, która doprowadziła do rozbiorów Polski i zniknięcia Polski z mapy świata. Twórcami Konstytucji 3- Maja było dwóch pruskich przybłędów Lucchesini ambasador Prus, i ks. Piattoli; konstytucja pierw była napisana po francusku, bo Piattoli nie znał języka polskiego. Poprzedziła je akcja protestanckich Prus wśród polskiej magnaterii i przekabacenie ich na stronę pruską. Konstytucja 3-Maja była Dziełem masonerii – Fryderyk Wielki był iluminatem.

Rozbiór Polski był wcześniej planowany – przez osadzenie na tronie polskim Augusta II Mocnego elektora brandenburskiego, popartego przez żydowski kapitał z Berlina .
Król August II Mocny już w 1701 r. zaraz po dojściu do władzy zaczął przygotowywać rozbiory – to on powiedział -„ Nic tak nie nuczy Polaków rozumu jak rozbiór Polski”

Dlaczego 3 Maja zamiast święta Konstytucji nie obchodzimy w Polsce święta Matki Bożej Królowej Polski, albo 9 maja zwycięstwa pod Berlinem ?

Obchodzimy uroczyście klęski powstań i zrywów narodowych. Powstanie styczniowe było z inspiracji samego Bismarcka i skierowane przeciw Rosji. Rosja młodych gorących polskich patriotów wysyłała na sybir – a Żydzi i Niemcy zajmowali polskie dworki i majątki.

Nie czcimy dziś Romana Dmowskiego – faktycznego twórcy odzyskania przez Polskę niepodległości –wręcz odwrotnie pomnik Dmowskiego jest ciągle bezczeszczony , a kanclerzyca Merkel przesyła nam na Święto Niepodległości swoje Neo -faszystowskie bojówki, żeby Polakom odechciało się Niepodległości świętować.

Plac Zwycięstwa w Warszawie zamieniono nomen omen na Plac Józefa Piłsudskiego Plac Klęski wrześniowej– agenta niemieckiego i pruskiego który uratował żydowską rewolucja bolszewicka i powstanie komunizmu w Rosji (tajny pakt Piłsudskiego z Leninem w Mikluszowicach)

Dziś bezcześci się pomniki naszych wyzwolicieli – żołnierzy Armii Czerwonej i żołnierzy Ludowego Wojska Polskiego, którzy nas uratowali od nieuchronnej zagłady (Obozy Zagłady, Koncentracyjne pracy przymusowej , General Plan Ost), a stawia się pomniki dla Fryderyka Wielkiego w Szczecinie i pozwala się na pomnik Bismarcka na Mazurach

Dziś nagradza się agenta niemieckiego, potomka SS –mana, Tuska nagrodami Karola Wielkiego albo Waltera Rathenau – polakożercy, dala którego Polska była państwem sezonowym.

Dziś zbrodnie żydowskich oprawców z UB, NKWD Informacji Wojskowej przypisuje się Rosjanom i żołnierzom Ludowego Wojska Polskiego zapominając że w Polsce rządziła banda żydowska – Bermana, Bieruta , Fejgina … i WERWOLF.

Dziś kreuje się córka Andersa na bohatera. Generał Anders był niemieckim Żydem i po wielekroć zdrajcą. Zdradził Rosję naszych sojuszników wojnie z nazistowski Niemcami – zamiast iść wprost do Polski na Berlin – wybrał drogę Okrężną przez Palestyne i Monte Cassino. W Palestynie z Armii Andersa zdezerterował około 2000 polskich Żydów, aby zorganizować żydowskie terrorystyczne organizacji Irgun, To terroryści z Irgun zabił brytyjskich oficerów – naszych sojuszników. Pod Monte Cassino Anders wysłał bohaterskich żołnierzy polskich na pewną śmierć, aby zdobyli twierdzę hitlerowskiej, której nikt nie mógł zdobyć

Dziś wchodzimy w sojusze z potomkami UPA morderców Polaków, którzy czczą żydowskiego psychopatę Stepana Banderę i SS-Galizien. To UPA pod skrzydłami nazistowskich Niemiec wymordowała ok. 5 milionów Słowian. Tak jak w Jugosławii sponsorowani przez Nienców Ustasze Ante Pavelicza – wymordowali 1,5 mln Serbów i innych Słowian.

Dziś jesteśmy w NATO i kłaniamy się nisko Niemcom – naszym oprawcom, oddajemy za darmo nasz przemysł odbudowany od podstaw po II wojnie światowej przez „Ruskiego Okupanta” a żydowskie menty ujadają na Rosje i potrząsamy groźnie szabelką – „hej na koń szable w dłoń – goń Putina, goń, goń goń”, popierają banderowską Ukrainę,

Dziś na prezydentów Polski wybieramy Stolcmana – Kwaśniewskiego syna żydowskiego oprawcy z NKWD, albo Lecha Kaczyńskiego bratanka Wilhelma Świątkowskiego – mega – mordercy zza biurka – Prezesa stalinowskiego Naczelnego Sądu Wojskowego ,przy którym sędzia wojskowy Stefan Michnik to naprawdę „mały pikuś”.

Dziś czcimy Żołnierzy Wyklętych, w którym masońskie dowództwo AK kazało walczyć w naszym wyzwolicielem,

Dowództwo AK występowało przeciw aliantom – Rosji, Anglii, Francji, USA, którzy pokonali zbrodniczą nazistowską III Rzeszę Niemiecką i uchronili naród polski przed eksterminacją licząc na to nieuzbrojeni żołnierze pokonają uzbrojone regularne wojsko Rosyjskie.

Obchodzimy rocznica i klęskę Powstania Warszawskiego, klęskę bohaterskiej Młodzieży Polskiej nieuzbrojonej i wysłanej na śmierć przez masońskie dowództwo AK.( a na Tygrysy mamy Visy) i skutkiem działania parszywego agenta Syjonizmu Józefa Rettingera.

Masonerii, Żydom i Niemcom zawsze chodzi o wygubienie i fizyczne eksterminacje żywiołu Polskiego – i przed tym dowództwo AK nie potrafiło żołnierza i polskich patriotów uchronić

A przeklinamy żołnierzy przeklętych – LWP i Armii Czerwonej, którzy nas wyzwolili i uchronili od niechybnej zagłady.

Gloryfikujemy Powstanie Warszawskie – błędną decyzja dowództwa AK narażająca „gorące głowy” patriotyczną młodzież polską.

Na pewno było lepsze rozwiązanie niż walka zbrojna – można było przeniknąć do struktur państwa i zachować żywotne siły narodu.

Powstanie Warszawskie i opór przeciw Rosji Sowieckiej była to błędną decyzja polityczną –dowództwa AK i wbrew stanowisku emigracyjnych władz Polski.

Podjecie nierównej walki spowodowało REPRESJE – Polacy zostali uznani za wroga – wroga Związku Radzieckiego, a wiec i wroga zwycięskich aliantów.

Trzeba oddać cześć bohaterskim żołnierzom, ale kto ich wysyłał na nierówną walkę i pewną śmierć. Słusznie gloryfikujemy patriotyzm ich bohaterstwo żołnierzy , Jednocześnie nie wspominamy, kto tych bohaterskich żołnierzy mordował – a mordowało żydowskie UB.

Dziś nie tylko nie karzemy zbrodniarzy – dziś nagradzamy zaszczytami państwowymi i nagradzamy wysokimi emeryturami dzieci i wnuki żydowskich oprawców; Bermana, Bieruta, Morela Stoltzman – Kwaśniewskiego i Michnika…

Taki to nasz dzisiejszy CHYBIONY PATRIOTYZM

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s