Leszek Bubel: krótko i na temat.

Leszek Bubel: krótko i na temat.

L Bubel
.

.

Nie da się obronić stanowiska o ponoć konieczności biczowania Polski w Unii Europejskiej i to przy udziale naszych reprezentantów. Świnie z PO, SLD i PSL wiedząc, że będzie to wykorzystane do ograbienia naszego państwa i narodu o kolejne miliardy nie miały skrupułów. Same przygotowały treść rezolucji, podając ją na tacy, cieszą się z tego sukcesu.

Jakiekolwiek sprzeniewierzenie się polskim interesom w wyniku wewnętrznych politycznych sporów jest zdradą stanu, największą zbrodnią dla każdego człowieka. Mamy więc w Polsce wypasiony przez nas samych gatunek zwykłych zdegenerowanych etycznie kurew, które przy najbliższej okazji trzeba będzie wieszać, najlepiej na latarniach wzdłuż Alei, a jakże, Jerozolimskich.

O ile bowiem Targowica zrodziła się z oświeceniowych prądów zachwaszczonych talmudyzmem na germańsko-rosyjskim chamstwie i prostactwie o tyle obecna demoliberalna lewacka ma totalnie obrzezane mózgi. Z tą dziczą zderza się reszta cywilizowanej Europy, która w głosowaniu jawnie przegrała.
Powstał jednak precedens sprzeciwu wobec unifikacji umysłów religii czy kultur głównie w interesie, ponadnarodowej mamony, globalnych koncernów itd. To jest prawdziwa przyczyna tego, że rezydentów jest tak dużo i w Polsce. Hańba dla PO, DLD i PSL. Ot, krótko i na temat.


Leszek Bubel

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s