Niemcy , Tureccy nacjonaliści ” szare wilki” MASZERUJĄ Z FLAGAMI TURCJI KRZYCZĄC ALLACH NAM POMOŻE WAS PODBIĆ !!

 

Jak donosi Breitbart, demonstracja została zorganizowała przez radykalną, pan-turecką organizację Szare Wilki ,grupa Szare Wilki ma na swoim koncie przemoc o charakterze narodowościowym i terrorystycznym. Jej członkowie agitują na rzecz odbudowy tureckiego imperium, sięgającego od Azji Centralnej aż po Bałkany. Ze względu na te deklaracje uznaje się ją za faszystowską lub co najmniej faszyzującą. Jest powiązana z Turecką Partią Nacjonalistyczną, a niektórzy uznają ją za jej paramilitarne ramię.

KIM JEST ERDOGAN I CZEGO CHCE …. A TEN SZALENIEC CHCE WŁAŚNIE ODRODZENIA SIĘ IMPERIUM OSMAŃSKIEGO ,,,, I TERAZ MA OKAZJE I BĘDZIE PRÓBOWAŁ ALE NAJPIERW MUSI ZJEDNOCZYĆ TURKÓW I TYM SPOIWEM BĘDZIE ISLAM … CZYTAJCIE NA TEMAT ERDOGANA I JEGO STOSUNKU DO ISLAMU TO RAZ , DWA CHODZĄCA „PLOTKA” – a tak na prawdę dane służb specjalnych Chorwacji – ŻE , TURCY WPUSZCZĄ WIELKĄ LICZBĘ UCHODŹCÓW DO GRECJI NIE STO DWIEŚCIE TYSIĘCY ALE MILION LUB WIĘCEJ WCZEŚNIEJ ROZPUSZCZAJĄC PLOTKĘ MIĘDZY NIMI ZE KTO TERAZ NIE PÓJDZIE DO EUROPY NIGDY JUŻ TAM SIĘ NIE DOSTANIE NASTĘPNIE W RAMACH RZEKOMEJ POMOCY GREKOM PRZYŚLĄ TAM SWOJĄ ARMIE ,,, KTÓRA MA POMASZEROWAĆ W GŁĄB EUROPY A PRZED NIMI MILIONY CYWILNYCH UCHODŹCÓW A W ŚRÓD NICH SETKI TYSIĘCY MORDERCÓW Z ISIS KTÓRZY BĘDĄ MIELI ZA ZADANIE SIAĆ TERROR I DESTRUKCJE …. p.s radykalne ruchy nacjonalistów Tureckich zamieszkałych od pokoleń w Europie zaczynają głośno o tym mówić a nawet krzyczeć pod flagami tureckimi na marszach w Europejskich miastach a Arabowie jak zwykle SŁUŻĄCYMI U OSMANÓW ….. ŻADEN ISIS NIE JEST PRAWDZIWYM WROGIEM TYLKO TURCJA I ICH WASALE Z ROZBITYCH KRAJÓW ARABSKICH

CO NALEŻY PAMIĘTAĆ ?

ARMIA TURECKA JEST NAJWIĘKSZĄ ARMIĄ LĄDOWĄ NATO W EUROPIE

ARMIA TURECKA MA NA SUMIENIU KONFLIKT ZBROJNY Z INNYM SOJUSZNIKIEM NATOWSKIM – GRECJĄ..

ERDOGAN JEST FANATYCZNYM WYZNAWCOM SUNNIZMU !!!! TEJ SAMEJ ODMIANY ISLAMU KTÓRĄ WYZNAJE ISIS !!

TURCJA JAKO PAŃSTWO ZORGANIZOWANE MOGŁA BY STAĆ SIĘ IMPERIUM OSMAŃSKIM BIORĄCYM POD SKRZYDŁA WSZYSTKICH ZWOLENNIKÓW KALIFATU ISIS I STAĆ SIĘ RÓWNIEŻ KALIFATEM !!!

Z SUŁTANEM ERDOGANEM NA CZELE …

RADZĘ WAM PRZYZWYCZAJAĆ SIĘ DO TEGO CO JA PISZE , BO JAK NA RAZIE WSZYSTKO CO NAPISAŁEM O ISLAMIE SIĘ SPRAWDZIŁO TO CO BYŁO SNEM WARIATA 2 LATA TEMU DZIŚ JEST FAKTEM !!!!

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s